СУМЩИНІ-80

Вишнева гілка матері-Вкраїни –

Земля Сумська, заглиблена в віки.

                                                                                                       Гриценко М.

У нашої Сумщини ювілей! 10 січня їй виповнюється  80 років. Сумська область з давніх-давен славиться своєю багатою історією, відома своїми неповторними краєвидами, славна своїми людьми, які будували міста і села, вирощували хліб, співали сердечну пісню і мужньо захищали Батьківщину.

Саме до цієї дати в читальному залі нашої бібліотеки оформлена книжково-інформаційна виставка-ювілей «Бути Сумщині квітучим краєм!». В першому розділі виставки представлені видання, що розповідають про історію нашої Слобожанщини, про героїв минулого і сьогодення, а також  про красу і велич архітектурних споруд та храмів. Розділ «Ділова Сумщина» представляє  адміністративно-територіальний  устрій нашої області  та всі багатства кожного району. Останній розділ виставки  містить видання, які знайомлять користувачів з видатними людьми, які прославили нашу область. Серед них письменники, художники, музиканти, діячі театру та кіно, олімпійські чемпіони. Окремим розділом представлено наше сумське«земляцтво». Підрозділ «Екополіс області» представляє видання про природно-заповідний фонд  та туристичний розвиток.

Запрошуємо всіх ознайомитись з представленими виданнями.Взявши до рук всі ці книги, Ви пройдете історичними, краєзнавчими, героїчними, культурно-мистецькими стежками, дізнаєтесь про економічні та духовні багатства нашої області.

spacer