НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ ВІДБУЛОСЯ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

Для талановитих учнів Путивльщини, які показали високий рівень знань, захистили честь свого навчального закладу, стали переможцями районних та обласних олімпіад, конкурсів та турнірів у комунальному закладі Путивльської районної ради Сумської області —  районному центрі позашкільної роботи провели традиційне новорічне свято.

Радісна  атмосфера  розпочиналася з фойє, де всі бажаючі змогли зробити пам’ятні фото серед новорічних декорацій. У святково прибраній залі з гарною, яскраво оздобленою ялинкою дітей зустрічали голова Путивльської районної ради Євген Южаков, начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Жанна Качур, директор центру позашкільної роботи Олена Чупрун.

І святкове дійство розпочалося. Затамувавши подих, діти спостерігали за улюбленими казковими героями. Нюша, Крош, Їжачок, Снігова королева, Сніговик, Білосніжка, Вовк, Маша і Ведмідь, Дід Мороз і Снігуронька розповідали дітям про дружбу, добро і зло і, звичайно, про чарівність новорічних свят, усі разом водили  хороводи, співали і грали.

Свято вийшло яскравим і незабутнім.

 

spacer