ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Голова постійної комісії Путивльської районної ради Євген Жабенецький провів чергове засідання комісії  з питань розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної політики, оборони та надзвичайних ситуацій.

На засіданні  була заслухана інформація начальника Путивльського відділення поліції Глухівського відділу поліції ГУНП в Сумській області Оксани Федченко про стан протидії злочинності, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, забезпечення публічної безпеки і порядку в Путивльському районі. Дана інформація в повному обсязі опублікована на офіційному сайті Путивльської районної ради.

Також були розглянуті питання «Про перегляд списків присяжних Путивльського районного суду Сумської області»  та «Про сплату членського внеску Українській  асоціації   районних  та  обласних рад».

З вказаних питань постійна комісія розробила відповідні рекомендації для розгляду на черговій сесії Путивльської районної ради.

spacer