ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Пленарне засідання двадцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання відбудеться 30 листопада 2018 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської районної ради.

Пропонуються до розгляду на пленарному засіданні двадцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення Путивльської районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Путивльського району на 2018 рік».

2. Про внесення змін до Комплексної районної програми забезпечення службової діяльності Путивльського районного військового комісаріату, призову громадян України на строкову військову службу, за контрактом до лав Збройних Сил України та облаштування державного кордону на 2017-2020 роки.

Попередній розгляд матеріалів двадцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання буде проведено на засіданнях постійних комісій та президії Путивльської районної ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі двадцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання запрошуються депутати Путивльської районної ради сьомого скликання, депутати Сумської обласної ради сьомого скликання (згідно закріплення за Путивльським районом), голова та заступники голови Путивльської районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів Путивльської районної державної адміністрації, міський та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ Путивльського району.

Реєстрація учасників пленарного засідання двадцять шостої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання проводиться 30 листопада 2018 року з 9.30 до 9.55 у фойє зали засідань Путивльської районної ради.

Голова

Путивльської районної ради                                                Є.І. Южаков

spacer