ЮВІЛЯРКУ ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ

У теплій атмосфері пошани на засіданні клубу «Фронтовичка» голова Путивльської  районної ради Євген Южаков привітав поважну жінку Рябчун Віру Степанівну з 90-річним ювілеєм, вручивши їй Подяку і подарунок від народного депутата України Андрія Деркача.

Путивлянкою  Рябчун В.С. стала зовсім нещодавно, переїхавши жити до Путивля 3 роки тому до доньки. До цього жила і працювала на Полтавщині бухгалтером одного із підприємств області.

Ця жінка пережила роки голодоморів, Другої світової війни, післявоєнного відновлення народного господарства, «Хрущовської відлиги», а потім перебудови, розпаду СРСР, утворення незалежної суверенної України.

У Путивлі стала активним членом клубу «Фронтовичка», подружилася із його членами, своїми майже однолітками. Любить гостинно пригостити подруг полтавськими варениками, звареними за особливим рецептом. Путивль полюбила з першого погляду.

Щастя Вам, шановна Віро Степанівно, радості, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, злагоди та мирного неба і довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

spacer