НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

З нагоди свята Дня Гідності та Свободи в приміщенні Путивльського краєзнавчого музею відбувся круглий стіл під назвою «Україна гідна Свободи!».

На початку заходу для учасників круглого столу, серед яких були представники трудових колективів, громадськості, учнівської та студентської молоді, депутатів органів місцевого самоврядування, прозвучали українські пісні патріотичної тематики.

З привітальним словом виступив заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Михайло Биряк. Він зазначив, що свято відзначається на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять героям Революції Гідності, безвинним жертвам, воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України.

Із зацікавленням учасники круглого столу прослухали виступ про ті події завідувача Музею партизанської слави в Спадщанському лісі Іллі Денисенка.

Була проведена презентація відеофільму «Революція Гідності як цивілізаційний вибір України». 

Прозвучали пісні у виконанні народного вокального ансамблю «Сіверяни» (керівник Павло Лавренко), солістки народного вокального ансамблю «Надія» Наталі Хижнякової, солістки дитячого вокального ансамблю «Перлинки» Христини Азаренко.       

    

spacer