НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО СОЦПРАЦІВНИКІВ

У першу неділю листопада свій професійний день відзначають працівники соціальної сфери. З нагоди свята в актовому залі Путивльської  районної ради провели урочистості. Соціальних працівників зі святом вітали голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова райдержадміністрації Микола Шульга, секретар міської ради Олександр Литвинов та начальник управління соціального захисту населення Світлана Куртова.

Приємною несподіванкою для учасників свята стали привітання,  подяки  та подарунки від народного депутата України Андрія Деркача, які передав від його імені голова  районної ради Євген Южаков.

«Вашу щоденну працю важко недооцінити, — наголосив у своєму привітальному слові очільник районних депутатів. — Це досить непроста та складна праця, бо ви спілкуєтеся з пенсіонерами, з людьми, які мають особливі потреби, зі всіма незахищеними верствами населення. І кожен з них хоче отримати  допомогу, пораду і добре слово. Завдяки вашій витримці та професіоналізму путивляни  мають сьогодні якісні послуги та обслуговування».

За значний внесок у реалізацію державної соціальної політики, сумлінну працю, самовіддане служіння обраній справі, високий професіоналізм у виконанні посадових обов’язків, відповідальність, доброзичливість, чуйне ставлення до людей та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращим представникам соціальної сфери  району були вручені грамоти та подяки.

Творчі колективи та солісти районного будинку культури подарували присутнім святковий концерт. 

spacer