ПОВАЖНІ ЮВІЛЕЙНІ ДАТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДВА ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

У кожної людини зі школою пов’язані найкращі спогади. І це не випадково. Саме в школі проходить наше дитинство, у школі ми знаходимо вірних друзів, які залишаються з нами на все життя.

Минулої п’ятниці поважні дати відзначили два освітні заклади Путивльського району: Путивльська ЗОШ № 2 переступила 100-річний ювілей, а Стрільниківський НВК – 115-річний ювілей. Важкими були перші роки їх існування, особливо в період громадянської і двох світових воєн. Та школи вистояли і дали путівку в життя багатьом поколінням.

Випускники різних років, вчителі, які колись працювали в цих навчальних закладах, гості та місцеві мешканці зібралися, аби привітати  ювілярів.

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков побував і в Стрільниківському НВК, і в другій міській школі. Вітаючи ювілярів зі святом, він наголосив, що школа – це не тільки стіни, це – пам’ять, традиції, наступність поколінь, самовідданість педагогів своїй справі та любов і повага  учнів. Євген Іванович  побажав присутнім міцного здоров’я, творчих успіхів, наснаги, благополуччя та віри у свої сили.

Святкову концертну програму для присутніх у кожній школі підготували педагогічні та учнівські колективи.

Ще довго коридорами шкіл прогулювалися гості, спілкувалися та згадували свою молодість та шкільні роки.

spacer