ОБЛАСНІ ФАХІВЦІ ПРОВЕЛИ ПРИЙОМ У РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ

За підтримки депутата Сумської обласної ради, головного лікаря Сумської обласної клінічної лікарні Володимира Гороха на базі комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» вдруге провели прийом пацієнтів обласні фахівці.

До команди досвідчених фахівців увійшли лікар УЗД, ЛОР, хірург, невропатолог, уролог, ендокринолог, ревматолог, педіатр та кардіолог, серед яких  3 лікарі вищої кваліфікаційної категорії, 3 кандидати наук і 3 асистенти кафедр Медичного інституту СумДУ.

Усього обласними спеціалістами було обстежено 184 особи, виявлено 60 випадків патології, видано 35 направлень на госпіталізацію до обласних лікарень.

Зустрівшись з лікарями, голова Путивльської районної ради Євген Южаков наголосив на важливості проведення подібних заходів:  «Виїзні прийоми дуже зручні для жителів нашого району, так як багатьом з них, особливо людям з серйозними хронічними захворюваннями, важко добиратися до обласної лікарні. Таким чином, вони мають можливість на місці отримати консультацію і вирішити питання про подальшу тактику лікування». Від імені всіх мешканців він подякував лікарям та виразив сподівання, що такі прийоми проводитимуться якомога частіше, тому в тих пацієнтів, хто не встиг на нинішній прийом, є всі шанси потрапити на наступний.

spacer