НА ПУТИВЛЬЩИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

У прекрасну пору року приходить до нас свято працівників освіти. Це час, коли шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедрі дари.  

Кожна людина все життя із почуттям вдячності згадує рідну школу та вчителів. Адже в кожному прожитому шкільному дні було щось неповторне, незабутнє, що залишає свій відбиток у нашій душі. І напередодні професійного свята в районному будинку культури зібралися кращі представники освітньої галузі Путивльщини.

Привітати тих, хто за покликом душі та серця всі свої знання, досвід та любов віддає дітям, прийшли голова Путивльської районної ради Євген Южаков, голова Путивльської районної державної адміністрації Микола Шульга, секретар Путивльської міської ради Олександр Литвинов.

«Ваша праця дуже важлива, ви несете дітям добро,  вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться,  – наголосив очільник районних депутатів у своєму привітальному слові. – Від  вас, у великій мірі, залежить майбутнє дитини, а значить і майбутнє рідного краю та України».  Євген Іванович передав педагогам  найкращі побажання і солодкі подарунки від народного депутата України Андрія Деркача. А кращим з найкращих представників освітньої галузі Путивльщини вручив подяки від народного депутата та грамоти районної ради.

Теплі слова звучали й на адресу ветеранів педагогічної праці, на знак поваги і пошани їм були вручені квіти.

Музичні  вітання дарували присутнім хоровий колектив «Освітяночка», самодіяльні артисти районного будинку культури, учні дитячої музичної школи та вихованці центру позашкільної роботи.

spacer