ДЕНЬ СЕЛА БОБИНЕ

Минула субота для бобинців стала незвичайним вихідним. Саме на неї у 2018 році припало свято – День села. Тож субота пройшла насичено.

І, уже традиційно,  розважальна програма була організована на цілий день.                          

Святкування проходило на території місцевого будинку культури. З 10–ої години діяла виставка, де охочі могли ознайомитися з виробами бобинських майстрів. З ранку для дітей підготувили безліч розваг. Від народного депутата України  Андрія Деркача малеча отримала в подарунок батути, атракціони.

О чотирнадцятій годині дня розпочалася урочиста частина, на якій з привітальним словом виступив Бобинський сільський голова Олег Сліпухін, зазначивши: « Від щирого серця бажаю своїм односельцям здоров’я, щастя, успіхів, мирного неба, а також благополуччя і процвітання».

Привітали селян зі святом і голова Путивльської районної ради Євген Южаков, і генеральний директор ТОВ «Агріпорт–Норд», депутат Путивльської районної ради Володимир Воронов. Кращим з кращих мешканців, які проявили себе на професійній ниві та в громадському житті, були вручені грамоти. 

Далі учасників святкових заходів  чекала різноманітна концертна програма за участі народних колективів і солістів Путивльського районного будинку культури. А для любителів потанцювати організували захоплюючу дискотеку.

Для всіх учасників свята підготували пригощання.

У проведенні свята фінансову допомогу надали ТОВ «Агріпорт–Норд», ССК «Ярославна», депутат Путивльського районної ради Борис Скляров. Бобинський дитячий садок у подарунок від депутата Путивльського районної ради Станіслава Гаркавенка отримав електричну м'ясорубку.

spacer