У ПУТИВЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

Про це йшла мова на засіданні «круглого столу» з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана, яке відбулося в Путивльській районній раді під головуванням її очільника Євгена Южакова.

Учасники круглого столу обмінялися думками про створення належних умов медичного забезпечення та соціального захисту пенсіонерів, ветеранів, самотніх непрацездатних громадян. На питання членів ветеранської організації Путивльського району відповідали начальник управління соцзахисту Світлана Куртова, директор районного територіального центру соціального обслуговування Віта Валькова, перший заступник Буринського об’єднаного Управління пенсійного фонду Наталія Глуховцева та керівники медичних установ Жанна Руднєва і Валерій Крачек. Жвавий діалог засвідчив інтерес до проблем життя та побуту людей похилого віку.

Своїм життєвим досвідом ділилися з присутніми Валентина Антонівна  Анякіна, Ліна Іларіонівна Гузенко, Віра Георгіївна Куніца, Андрій Дмитрович Козлітін, Іван Андрійович Литвинов, Анатолій Степанович Черепов. У всіх цих людей багатий досвід роботи в різних сферах життя. Сьогодні вони на заслуженому відпочинку та кожен з цих людей має активну життєву позицію, не залишається байдужим до суспільних проблем району.

Вітаючи присутніх зі святом,  голова районної ради Євген Южаков зазначив:  «Люди поважного віку – джерело народної мудрості, а практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління». Він побажав усім міцного здоров'я, довголіття, сил і життєвої енергії на довгі роки.

spacer