СЕСІЯ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

У Путивльській районній раді проведено чергову 23 сесію. Попередньо питання були обговорені на загальних зборах депутатів, засіданнях постійних комісій та президії. На пленарному засіданні сесії розглянуто 17 питань.

Обрано заступником голови Путивльської районної ради Андрія Вороніна. Із присутніх 25 депутатів кандидатуру підтримали 23.

На пленарному засіданні затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, розглянули хід виконання Програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2018 року та інформацію Конотопської місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Путивльського району за І півріччя 2018 року. Унесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Путивльському районі на 2017-2020 роки, Програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування у міському та приміському сполученнях по Путивльському району на 2017-2021 роки, Програми соціального захисту окремих категорій населення Путивльського району на 2017-2021 роки та Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

Депутати затвердили Положення про Веселівську філію Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва, проміжний та ліквідаційний баланси Червоноозерської ЗОШ, Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Путивльської районної ради Сумської області, надали дозвіл на передачу в оренду комунального майна.

На сесії були надані пропозиції Путивльській районній державній адміністрації щодо забезпечення належного контролю за використанням коштів з місцевих бюджетів, передбачених на відшкодування вартості пільгового проїзду та надання права безоплатного проїзду на автобусних маршрутах по Путивльському району особам, які мають звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області».

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков довів до відома присутніх звернення настоятельки жіночого Мовчанського монастиря матінки Феодосії щодо надання фінансової допомоги для проведення заходів з усунення наслідків та попередження подальшого зсуву ґрунту біля однієї з будівель на території монастиря. На вказані заходи необхідні кошти в сумі 4,5 млн. гривень.

spacer