ПРОБЛЕМИ ВПРОВАДЖЕННЯ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ РОЗГЛЯДАЛИ В РАЙОННІЙ РАДІ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу нараду з питань реалізації реформи первинної медичної допомоги в районі за участю заступника голови постійної комісії Путивльської районної ради  Геннадія Садового, керівника апарату Путивльської РДА Наталії Приходько, члена виконкому Путивльської міської ради, директора ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» Олександра Новобраного та керівників медичних установ району Світлани Семененко та Жанни Руднєвої.

Головний лікар новоствореного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Жанна Руднєва проінформувала присутніх про вимоги до порядку укладення договору  про медичне обслуговування за програмою медичних гарантій. Вона повідомила, що станом на 07.09.2018 укладено 6952 декларації з пацієнтами на надання первинної медико-санітарної допомоги.  Одним із найголовніших проблемних питань підприємства є відсутність коштів для поповнення матеріально-технічної бази відповідно до вимог НСЗУ.

Другим важливим питанням, яке потрібно вирішити до нового року, є надання медичної допомоги в закладах загальної середньої освіти району. До переліку медичних послуг з надання первинної медичної допомоги за програмою медичних гарантій обслуговування закладів загальної середньої освіти не входить.

Присутні обговорили також питання невідповідності деяких актів діючого законодавства вимогам реформи. Тому було надано протокольне доручення адміністрації центру первинної допомоги узагальнити всі проблемні питання  для подальшого звернення з ними до народного депутата України Андрія Деркача щодо ініціювання внесення відповідних змін до законодавчих актів.

spacer