ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧАЕС ЗАМІНЯТЬ ПОСВІДЧЕННЯ

Кабінетом Міністрів України 11 липня 2018 року прийнято постанову № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою затверджено Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, під час складання ядерних зарядів та проведення на них регламентних робіт.

Посвідчення замінять:

— особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);
— учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;
— особам, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Посвідчення видаються уповноваженими органами за поданням районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад за місцем проживання (реєстрації) заявника на підставі рішення Регіональної комісії.

Для заміни посвідчення громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи подають до управління  соціального захисту населення заяву на заміну відповідного посвідчення, фото 3х4, копію паспорта, копію довідки МСЕК для осіб з інвалідністю та копії документів, передбачені пунктом 11 зазначеної постанови.

До 1 січня 2019 року дозволено використовувати громадянам усіх категорій, визначених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», раніше виготовлені бланки посвідчень.

За більш детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Путивльської районної адміністрації за адресою: м. Путивль, вул. Іоанна Путивльського, 93, кабінет № 10 або за телефоном 5-43-86.

spacer