ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Пленарне засідання двадцять третьої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання відбудеться 26 вересня 2018 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської районної ради.

Пропонуються до розгляду на пленарному засіданні двадцять третьої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання наступні питання:

1)Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Путивльського району на 2018 рік  за І півріччя 2018 року.

2) Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльського району на 2018 рік за І півріччя 2018 року.

3) Інші питання.

Попередній розгляд матеріалів двадцять третьої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання буде проведено на загальних зборах депутатів Путивльської районної ради сьомого скликання, засіданнях постійних комісій та президії Путивльської районної ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі двадцять третьої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання запрошуються депутати Путивльської районної ради сьомого скликання, депутати Сумської обласної ради сьомого скликання (згідно закріплення за Путивльським районом), голова та заступники голови Путивльської районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів Путивльської районної державної адміністрації, міський та сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ Путивльського району.

Реєстрація учасників пленарного засідання двадцять третьої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання проводиться 26 вересня 2018 року з 9.30 до 9.55 у фойє зали засідань Путивльської районної ради.

Голова

Путивльської районної ради                                                Є.І.Южаков

spacer