ВШАНОВУВАЛИ ПІДПРИЄМЦІВ ПУТИВЛЬЩИНИ

Щороку в першу неділю вересня в Україні вшановують представників бізнесу з нагоди професійного свята — Дня підприємця України. Враховуючи важливу роль підприємництва в соціально-економічному розвитку країни, цю традицію в 1998 році було започатковано на державному рівні.

У залі  засідань Путивльської районної  ради   відбулися урочистості та святковий концерт.

Слова щирої вдячності  людям, які втілили в життя свої ідеї та проекти,   створили нові робочі місця, адресував голова Путивльської районної державної адміністрації, депутат Путивльської районної ради Микола Шульга. 

У своєму виступі Микола Іванович акцентував, що підприємництво завжди спонукало суспільство до розвитку та вдосконалення. Воно – джерело добробуту та процвітання рідного краю та України, а також підкреслив складність підприємницької діяльності і те, що свою справу розвивають найбільш енергійні, здатні пристосовуватися до нелегких умов, становлення, досягати успіхів завдяки бажанню, зусиллям та наполегливості.

«Підприємці – рішучі, енергійні люди, котрі, організовуючи власну справу, налагоджують виробництво та торгівлю, створюють нові робочі місця, наповнюють бюджети», — відмітив депутат.

За вагомий внесок у розвиток малого та середнього підприємництва, активну громадську позицію, соціально-економічну підтримку району, співпрацю з органами місцевого самоврядування грамотами голови Путивльської районної ради були відзначені Мазін Федір Миколайович та   Сапєгін  Олег  Іванович.  

За багаторічну сумлінну працю у сфері підприємницької діяльності, високий професіоналізм та з нагоди Дня підприємця України грамоти голови Сумської обласної ради отримали Кобзарьов Сергій Миколайович, Коробко Сергій Анатолійович, Шаповалов Іван Сергійович, які вручила депутат Сумської обласної ради Меньшова Галина Павлівна.            

Перед підприємцями виступили аматори художньої самодіяльності.

spacer