Статистика інформує

ВИРОБНИЦТВО ВАЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у січні–квітні 2018р. обсяг виробництва валової продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств (розрахунково у постійних цінах 2010р.) становив 647,6 млн.грн (це 3,1% загальноукраїнського обсягу).

spacer
spacer
spacer

СТАН ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у січні–квітні 2018р. на Сумщині вироблено 23,2 тис.т м’яса (реалізація худоби та птиці на забій у живій масі), 120,4 тис.т молока та 115,6 млн.шт яєць. Середній надій молока у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшився на 60 кг і становив 1709 кг.

spacer
spacer

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ CІМ’Ї: ПОКАЗНИКИ ШЛЮБНОСТІ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Починаючи з 1994 року в усьому світі країнами-членами ООН 15 травня відзначається День сім’ї, покликаний звернути увагу громадськості на проблеми сім’ї, оскільки шлюб і сім’я відносяться до надзвичайно важливих явищ суспільного життя. Шлюбність значною мірою пов’язана із рівнем соціально-економічних умов життя, охороною материнства та дитинства тощо. Збереження і збагачення шлюбно-сімейних традицій є важливою умовою подолання демографічної кризи.

spacer

ПРО ІНДЕКСИ СПОЖИВЧИХ ЦІН У КВІТНІ 2018 РОКУ

З метою забезпечення гласності та прозорості роботи органів державної статистики і на виконання Законів України “Про індексацію грошових доходів населення” і “Про державну статистику” направляємо на Вашу адресу повідомлення Державної служби статистики України про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у квітні 2018 року:

spacer
spacer

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ У СІЧНІ–БЕРЕЗНІ 2018 РОКУ

Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 березня 2018р., за оцінкою, чисельність наявного населення Путивльського району складала 27,0 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–лютому 2018р. становила 17 осіб, померлих – 86 осіб.

spacer

НАДАННЯ СУБСИДІЙ НАСЕЛЕННЮ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У БЕРЕЗНІ 2018 РОКУ

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у березні 2018р. державну субсидовану підтримку на оплату житлово-комунальних послуг отримували 290 тис. домогосподарств – це 65% від загальної кількості сімей Сумщини.

spacer