Податкова інспекція інформує

МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ 446,3 МЛН. ГРИВЕНЬ

«Конотопським управлінням ГУ ДФС у Сумській області за перше півріччя 2019 року забезпечено збір до місцевих бюджетів у сумі 446,3 млн. гривень що на 64,2 млн. грн., або 16,8 відсотків більше ніж за відповідний період 2018 року» — повідомив в інтерв’ю начальник Конотопського управління ГУ ДФС у Сумській області Андрій Майданевич.

spacer

ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ НЕОПОДАТКОВУВАНОЇ ВАРТОСТІ У МІЖНАРОДНИХ ВІДПРАВЛЕННЯХ

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області доводить до відома, що наприкінці 2018 року офіційно опубліковано текст Закону України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків та зборів», який набрав чинності з 01 січня 2019 року, крім окремих його положень.

spacer

ШТРАФИ ЗА ВІДСУТНІСТЬ ЛІЦЕНЗІЙ НА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО ВІДТЕРМІНОВАНО

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області повідомляє що з 1 липня 2019 року набрав чинності Закон України від 06.06.2019 N 2744, яким вноситься зміна до ст. 18 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995  N 481 (далі – Закон № 481).

spacer

МИТНИКИ ВИЯВИЛИ ВЕЛИКУ ПАРТІЮ КОНТРАБАНДНИХ ЛІКІВ

Нещодавно на станції Конотоп митники провели огляд потягу «Львів-Москва». У купе одного з вагонів, під покриттям підлоги було виявлено велику партію лікарських засобів різних найменувань. Серед них такі препарати, як Неотігасон, Медікасол (дерматотропні препарати), Обсидан (бета-адреноблокатори), Касодекс (протипухлинний гормональний засіб), Алдара, Плетал Заронтин, Прегніл, дієтичні добавки Бетаргін, Веледа та інші. Приблизна вартість незаконно переміщуваного товару 194 тис. гривень.

spacer

ДФС ГОТОВА ДО ПОСИЛЕННЯ ПРОТИДІЇ КОНТРАБАНДІ ТА КОРУПЦІЇ

В.о. Голови ДФС Олександр Власов повідомив про готовність ДФС до практичної реалізації підписаного Президентом України Указу «Про заходи щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів».

spacer

РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ З РОСІЇ, ЗАБОРОНЕНИХ ДО ВВЕЗЕННЯ

Кабінет Міністрів України  постановою від 15.05.2019 № 535 «Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації» розширив перелік товарів з Російської Федерації, заборонених до ввезення в Україну.

spacer
spacer

У ЧЕРВНІ ЩОДЕННО ОФОРМЛЮВАЛОСЬ 7 АВТОМОБІЛІВ З ІНОЗЕМНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ

Після пролонгації термінів звільнення від адміністративної відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту кількість розмитнення автомобілів значно знизилась. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Олександр Власов в інтерв’ю ІА «Інтерфакс-Україна».

spacer

ЗАТВЕРДЖЕНО ФОРМУ ЗАЯВКИ

Конотопське управлінння ДФС у Сумській області доводить до відома, що 01.07.2019 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 08.05.2019 № 188 «Про затвердження форми заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, та Порядку її заповнення» (зареєстрований у Міністерстві юстиції 05.06.2019 за   № 579/33550) (далі – Наказ № 188), яким затверджено: форму заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними (далі – заявка); Порядок заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними (далі – Порядок).

spacer

ОПРИЛЮДНЕНІ ДАНІ РЕЄСТРУ ПЛАТНИКІВ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

Державна фіскальна служба реалізуючі постанову Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року №408 «Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового» здійснює реєстрацію платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового та їх акцизних складів шляхом їх включення до реєстру платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового (далі – Реєстр платників) на підставі заяв, що подаються суб’єктами господарювання в електронній формі.

spacer