Податкова інспекція інформує

ЗА СІЧЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2019 РОКУ НАДІЙШЛО БІЛЬШЕ 959 МЛН. ГРИВЕНЬ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-серпень 2019 року забезпечено сплату податків і зборів до зведеного бюджету на загальну суму 959,1 млн грн, додаткові надходження від платників зареєстрованих в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склали 104,9 млн гривень. До державного бюджету за вказаний період надійшло 340,7 млн грн, місцеві бюджети для своїх потреб отримали 618,4 млн грн» — повідомив начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

spacer
spacer

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БАНКУ ЗА ПОРУШЕННЯ СТРОКУ ПЕРЕРАХУВАННІ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області  доводить до відома, що органи ДПС застосовують до банків фінансові санкції, зокрема, за несвоєчасне перерахування або несвоєчасне зарахування банками на рахунки органів ДПС сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок); фінансових санкцій, зазначених у частині 11 ст. 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) Органами ДПС нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка зазначених сум, розрахована за кожний день прострочення їх перерахування, та накладається штраф у розмірі   10 відсотків своєчасно не зарахованих сум. Норми визначені п. 1 частини дванадцятої ст. 25 Закону №2464.

spacer
spacer

ПРИПИНЕННЯ ОБОВ’ЯЗКУ ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЙ ПЛАТНИКА АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області  нагадує, що платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів. Обов’язки визначені п.п. 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

spacer

ПРОТЯГОМ 8 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ НАДІЙШЛО БІЛЬШЕ 450 МЛН. ГРН. ЄСВ

Впродовж січня – серпня поточного року Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 450,1млн. гривень. Якщо порівняти цей показник з аналогічним періодом 2018 року, то у цьому році ЄСВ сплачено більше на 88,7 млн. грн. або на 24,5 відсотків.

spacer

ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК У ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ НА РОБОТУ

Конотопське управління ДПС у Сумській області нагадує, що до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа – підприємець, які є роботодавцями, повинні подати до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення).

spacer

СКАСУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ РОЗРАХУНКОВОЇ КНИЖКИ

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області  інформує, що скасування розрахункової книжки (далі – РК) здійснюється одночасно зі скасуванням реєстрації книги обліку розрахункових операцій (далі – книга ОРО) на окрему господарську одиницю або на реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО).

spacer

ПЕРЕМІЩЕННЯ КОШТОВНИХ РЕЧЕЙ ЧЕРЕЗ КОРДОН

На митному посту «Бачівськ», 02.09.2019 під час огляду рейсового автобусу сполученням «Москва-Житомир», у громадянина України виявлено настільний годинник фірми «Atmos», виробництва Швейцарія, вартість якого близько 6500 доларів США.

spacer

З 29 СЕРПНЯ 2019 РОКУ РОЗПОЧАТО РОБОТУ ГУ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області повідомляє, що на згідно  розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 682-р «Питання Державної податкової служби» на підставі  вимог листа ДПС України від 28.08.2019 №527/7/99-00-01-01-02  та наказу ГУ ДПС у Сумській області від 29.08.2019 №9 Головним управлінням ДПС у Сумській області  з 29 серпня 2019 року розпочато виконання функцій і повноважень Головного управління ДФС у Сумській області, яке припиняє свою діяльність.

spacer