Податкова інспекція інформує

НОВІ УМОВИ АНУЛЮВАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ПЛАТНИКА ПДВ

Головне управління ДПС у Cумській області повідомляє, що  Законом України від 16 січня 2020 року N 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві»    (далі – Закон 466) пункт 184.2 статті 184 Податкового кодексу України  (далі – ПКУ) доповнено новим абзацом.

spacer

ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ ЗНАЧНО РОЗШИРЮЮТЬ СФЕРУ ЗАСТОСУВАННЯ РРО

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, нові правила застосування програмних РРО та обов’язкового застосування РРО платниками податків запроваджено Законами України від 20 вересня 2019 року   № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

spacer

РІЧНИЙ ПЕРІОД ДЕКЛАРУВАННЯ ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК МОЖЕ ЗАКІНЧУВАТИСЬ 30 ЧЕРВНЯ

Нагадуємо виробникам сільськогосподарської продукції – платникам податку на прибуток, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено ст. 137 Податкового кодексу України.

spacer

ПОРУШЕННЯ ПРИ ПРОДАЖІ ПІДАКЦИЗНИХ ТОВАРІВ

Державна податкова служба постійно проводить аналіз господарської діяльності суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж підакцизних товарів, у тому числі за інформацією органів влади, громадських організацій та громадян.

spacer

ЗА 8 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ ДО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО 185,2 МЛРД ГРН ЄСВ

Пресслужба Державної податкової служби України повідомляє, що у січні – серпні 2020 року Державною податковою службою України забезпечено надходження 185,2 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

spacer

ЗМІНИ У ПОРЯДКУ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ

Головне управління ДПС у Сумській області звертає увагу платників, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесено зміни до Податкового кодексу України.

spacer

КОНТРОЛЮЮЧИЙ ОРГАН МАЄ ПРАВО НА ПРИМУСОВЕ СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Якщо платник ЄВ протягом 10 календарних днів не сплатив суму недоїмки та штрафів з нарахованою пенею та не оскаржив вимогу в адміністративному чи судовому порядку, то таку вимогу вважають узгодженою. Упродовж 10 робочих днів з дня узгодження вимоги (набрання нею чинності) її надсилають  до органу Державної виконавчої служби.

spacer

ЗАБЛОКОВАНО ДІЯЛЬНІСТЬ ФІНАНСОВОЇ ПІРАМІДИ

Згідно повідомлення пресслужби Державної податкової служби України у результаті спільної операції співробітників Державної податкової служби України, Служби безпеки України, Національної поліції заблоковано протиправну діяльність організованого злочинного угрупування, учасники якого створили фінансову піраміду для заволодіння коштами українських громадян.

spacer
spacer

КОНОТОПСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИПИНИЛО ДІЯЛЬНІСТЬ

Головне управління ДПС у Сумській області доводить до відома платників податків зареєстрованих у Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах про припинення діяльності Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області.

spacer