Податкова інспекція інформує

ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ 2020 РОКУ СПЛАЧЕНО БІЛЬШЕ 194 МЛН ГРН ЄСВ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-березень 2020 року забезпечено надходження 194,3 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який сплачений платниками зареєстрованими в управлінні. Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за аналогічний період минулого року на 22,3 відс., або на 35,4 млн. гривень» — повідомив начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

spacer

ПОДАТКОВІ ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ НА ЧАС КАРАНТИНУ

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області повідомляє, що ДПС України (далі – ДПС) на головній сторінці офіційного веб-порталу проінформувала про податкові зміни у законодавстві, внесені законами України від 17 березня 2020 року:  № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», що набрав чинності 17.03.2020;  № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)», що набрав чинності 18.03.2020.

spacer

СВОЄЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ПОДАТКИ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області звертає увагу платників податків на можливість своєчасної сплачувати податків використовуючи Електронний кабінет платника у зв’язку з введенням на території України обмежувальних заходів. Відвідувати банківські установи для цього не потрібно.

spacer

ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ З ОРГАНАМИ ДПС

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину Державна податкова служба рекомендує використовувати електронні сервіси: спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення «Єдине вікно подання електронної звітності» (далі – Єдине вікно); інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» (далі – Електронний кабінет).

spacer

НАРАХУВАННЯ ТА СПЛАТА ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Конотопське управління ДПС у Сумській області звертає увагу платників, що відповідно до п. 9¹.10 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) особи, зазначені у підпунктах п. 4, 5 та 5¹ частини 1 ст. 4 Закону № 2464, а саме: фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства, в частині сум, що підлягають нарахуванню, обчисленню та сплаті такими особами за періоди з 01 березня по 31 березня та з 01 квітня по 30 квітня 2020 року за себе.

spacer

НАПОЛЯГАЙТЕ НА ОФІЦІЙНОМУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ

Конотопське управління ДПС у Сумській області нагадує, що ст. 43 Конституції України передбачає право кожного громадянина на працю, що гарантує офіційне працевлаштування. Так, відповідно до зазначеної статті кожен громадянин має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

spacer

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ

Конотопське управління ДПС у Сумській області інформує, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який набрав чинності 18.03.2020, підрозділ 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) доповнено, зокрема п. 524.

spacer
spacer

З 26.03.2020 ЦОП НАДАЮТЬ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ВИКЛЮЧНО У РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області доводить до відома платників, що на період дії карантину та в умовах введення надзвичайної ситуації обслуговування платників у ЦОПах з 26.03.2020 здійснюється у режимі онлайн.

spacer

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ НОВИХ ФОРМ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Конотопське  управління  ГУ ДПС у Сумській області повідомляє, що з метою створення належних умов для функціонування реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) з 12 березня 2020 року будуть формуватися кваліфіковані сертифікати електронної печатки фізичної   особи – підприємця для РРО, які почнуть діяти після набрання чинності Закону № 128 – з 19 квітня 2020 року.

spacer