Податкова інспекція інформує

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ!

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області доводить до відома платників податків, що листом від 04.01.2019 № 22-28-0.22-125/2-19Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (далі – Держгеокадастр) відповідно до вимог пунктів 289.2 та 289.3 статті 289 Податкового кодексу України надано інформацію про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель. Додатково Держгекадастр поінформував, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 №552 «Про затвердження технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення» затверджено відповідну технічну документацію.  Наказ набрав чинності з 01 січня 2019 року.

spacer

РОЗМИТНЕННЯ «ЄВРОБЛЯХ» НА СУМЩИНІ

З моменту набуття чинності Законом України від 08.11.2018 №2612 «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» у Сумській митниці ДФС оформлено 716 легкових автівок.

spacer

ДФС ЗАПРОВАДЖЕНО НОВИЙ СЕРВІС З АВТОМАТИЧНОГО ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ

З метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації ДФС запроваджено новий сервіс в Електронному кабінеті платника. Він передбачає часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого  чи рухомого майна.

spacer

В КОНОТОПІ ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПІЛЬНОГО ЦЕХУ

Cпівробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, кваліфікованому за частинами 1,2,3 ст.204 КК України, виявлено злочинну схему незаконного виготовлення підакцизної продукції.

spacer

ДФС ВВЕДЕНО У ДІЮ НОВІ КОДИ БЮДЖЕТНОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ ПДФО ТА ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

Для належного ведення оперативного обліку податку (збору) ДФС введено у дію нові коди бюджетної класифікації: 11010501 – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню»; 11011001 – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

spacer

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ!

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області нагадує, що не відносяться до податкового кредиту суми ПДВ, сплаченого (нарахованого) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними/розрахунками коригування до таких податкових накладних (далі – ПН/РК) чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими п. 201.11 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

spacer
spacer

ПЕРЕДАЧА ДОКУМЕНТІВ ДО АРХІВУ У РАЗІ ЛІКВІДАЦІЇ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області звертає увагу, що платники податків зобов’язані забезпечити зберігання документів, визначених  п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), а також документів, пов’язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а в разі її неподання — з передбаченого ПКУ граничного терміну подання такої звітності.

spacer

КОНТРОЛЮЮЧІ ОРГАНИ ПОДАЮТЬ ЗВІТНІСТЬ ЗА ЗАПИТОМ

Конотопське управління ДФС у Сумській області інформує, що Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема до ст. 12 ПКУ.

spacer

РОЗМІРИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ У 2019 РОЦІ

Конотопське управління ГУ  ДФС у Сумській області  доводить до відома, що  з 1 січня 2019 року   мінімальна  заробітна  плата  у  місячному  розмірі  становить 4173 грн., а у погодинному розмірі — 25,13 гривень.  Такі розміри встановлені Законом України від 23.11.2018 №2629 "Про Державний бюджет України на  2019 рік".

spacer