Податкова інспекція інформує

spacer

ПАРЛАМЕНТ УДОСКОНАЛИВ ПОДАТКОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області доводить до відома платників податків, що  сьогодні Верховна Рада України 16.01.2019 підтримала у другому читанні два важливі законопроекти, які удосконалюють процедури адміністрування податків та зборів, – № 1209-1 та № 1210 . Зокрема, серед головних новацій законопроекту № 1210  – запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементація норм, передбачених Планом протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).

spacer

НАДАЄТЕ ПОСЛУГИ З РЕПЕТИТОРСТВА – ДЕКЛАРУЙТЕ СВОЇ ДОХОДИ!

Конотопське управління  ГУ ДПС у Сумській області нагадує, що деклараційна кампанія – 2020 стартувала. Декларування доходів пов’язано із виконанням фізичними особами – платниками податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) вимог ст. 67 Конституції України та норм Податкового кодексу України.

spacer

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА ДОПОМОЖЕ ПЕРЕВІРИТИ ФІСКАЛЬНИЙ КАСОВИЙ ЧЕК

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує, що законом України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг»  передбачено можливість  подання  покупцями скарги щодо порушення  встановленого порядку проведення розрахункових операцій продавцями товарів .

spacer

КЕРІВНИЦТВО ДПС ІНІЦІЮВАЛО МАСШТАБНУ АНТИКОРУПЦІЙНУ ПЕРЕВІРКУ

З приводу оприлюднення 13.01.2020  НАБУ інформації щодо можливої причетності посадових осіб ГУ ДПС в Одеській області до скоєння кримінального правопорушення пропозиція та надання неправомірної вигоди Державна податкова служба повідомила  наступне: на сьогодні припинено повноваження виконуючих обов’язків начальника, а також першого заступника та двох заступників начальника ГУ ДПС в Одеській області та призначено тимчасово виконуючого обов’язки начальника ГУ ДПС.

spacer

ЗА 2019 РІК ПОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ ПЕРЕВИЩИЛИ 1,5 МЛРД ГРИВЕНЬ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за 2019 рік забезпечено сплату податків і зборів до зведеного бюджету на загальну суму 1 млрд 568,1 млн гривень. В порівнянні з минулим роком додаткові надходження від платників зареєстрованих в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах склали 144,3 млн грн., в тому числі до державного бюджету за рік надійшло 588,1 млн грн, в тому числі збільшення надходжень на 19,6 млн грн, місцеві бюджети для своїх потреб отримали 980,0 млн грн, збільшення надходжень на 124,7 млн грн» — повідомив в інтерв’ю начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

spacer

ЗАСТОСУВАННЯ ШТРАФУ ЗА НЕПОДАННЯ ЗВІТУ ПО ЄДИНОМУ ВНЕСКУ

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області доводить до відома страхувальників, що згідно з частиною першою ст. 165¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х із змінами та доповненнями (далі – КупАП) неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичну особу – підприємця (далі – ФОП) або особу, яка забезпечує себе роботою самостійно, від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

spacer

ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ЧАСТИНИ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ

Конотопське управління  ГУ ДПС у Сумській області інформує, що Законом України від 20 вересня 2019 року №129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» у новій редакції викладено п. 43.5 ст. 43  Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Відповідно змін контролюючий орган не пізніше ніж за п’ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви щодо здійснення компенсації частини штрафних санкцій, визначених за даними система обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (далі – СОД РРО), готує висновок про повернення належних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання до органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

spacer

ПРО СИСТЕМУ МОНІТОРИНГУ ПОДАТКОВИХ РИЗИКІВ

Система моніторингу податкових ризиків при реєстрації ПН/РК необхідна для забезпечення неухильності виконання обов’язку зі сплати податків всіма без виключення платниками. Вона є стримуючим фактором для несумлінних платників, що у незаконний спосіб за допомогою фіктивних господарських операцій отримують податкові вигоди, та одночасно забезпечує дотримання прав та гарантій законослухняних платників.

spacer
spacer