Новини спостережної ради

ДОТРИМАННЯ ПРАВ ПАЦІЄНТА – НАЙВАЖЛИВІШЕ ЗАВДАННЯ СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ

Відповідно до статті 78 Закону України «Основи законодавства в Україні про охорону здоров’я»  медичні працівники повинні дотримуватися вимог професійної етики та деонтології. Це сукупність етичних норм і принципів поведінки медичного працівника при виконанні професійних обов’язків.

spacer

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ КНП «ПУТИВЛЬСЬКА ЦРЛ» З 2020 РОКУ РОЗГЛЯДАЛИ НА СПОСТЕРЕЖНІЙ РАДІ

Члени спостережної ради Путивльської ЦРЛ на чергове засідання зібралися за ініціативи головного лікаря  Світлани Семененко. В умовах реформування вторинної медичної допомоги найважливішим завданням залишається  збереження районної лікарні та створення в ній умов для надання якісної, своєчасної та всебічної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

spacer

НА ПЕРШОМУ ЗАСІДАННІ СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ У 2019 РОЦІ РОЗГЛЯДАЛИ ПРОБЛЕМИ З ФІНАНСУВАННЯ ЛІКАРНІ

До спостережної ради комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» звернулась адміністрація районної лікарні, яка повідомила про скрутну фінансову ситуацію в установі.

spacer

ПЕРШІ КРОКИ СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ

З метою сприяння  реалізації права громадян Путивльського району на підвищення якості надання вторинної медичної допомоги через участь в управлінні комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» рішенням сесії Путивльської районної ради від 18.05.2018 була створена Спостережна рада закладу та затверджений її персональний склад.

spacer