Благодійна діяльність

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ ВІД ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ КНП «ПУТИВЛЬСЬКА ЦРЛ» ЗА І КВАРТАЛ 2020 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ ВІД ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ КНП «ПУТИВЛЬСЬКА ЦРЛ» ЗА І КВАРТАЛ 2020 РОКУ

spacer

ЗАВЕРШИВСЯ ПРОЕКТ ПРОГРАМИ «КУСАНОНЕ» ПОСОЛЬСТВА ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

Із залишку грантових коштів, в рамках грантової допомоги  19 жовтня 2018 року отримана благодійна допомога у вигляді медичного обладнання монітор пацієнта G3C з додатковими опціями (для моніторингу і контролю основних фізіологічних параметрів дорослих пацієнтів і дітей: ЕКГ (ЧСС, аналіз ST сегмента, аналіз аритмій). Частота дихання (RESP). SpO2. Частота пульсу. НИАТ. Температура (2 канали)). Вартість якого  складає – 51071,83  грн.  Дане медичне обладнання розташоване в терапевтичному відділенні в палаті інтенсивної терапії.

spacer

ДОПОМОГА

Бажаємо висловити щиру подяку мешканцю м. Путивль Сиродоєву Олександру  за надану допомогу Путивльській центральній районній лікарні у вигляді п’яти пар милиць для травматологічного кабінету та інвалідного візка для приймального відділення.

spacer

СЛОВА ЩИРОЇ ВДЯЧНОСТІ

Керівництво району та адміністрація лікарні  висловлює щиру подяку благодійному фонду "Stichting Oekraine heft hulp nodig" (Україна потребує допомоги) Нідерланд і особисто президенту фонду пані Laurien Luijnenburg, пану Aldwin Luijnenburg та голові Сумської обласної  організації Товариства  Червоного Хреста України  Шаповалу Ігорю Вікторовичу, також народу Японії та  Посольству Японії в Україні за надану  допомогу та підтримку нашого закладу.

spacer

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ «КУСАНОНЕ»

В рамках грантової допомоги  по проекту програми «Кусаноне» посольства Японії в Україні, а також за фінансової підтримки керівництва району, сільськогосподарських та товаровиробників Путивльського району та особисто голови Путивльської  районної державної  адміністрації Шульги Миколи Івановича комунальній установі Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» надана благодійна допомога у вигляді медичного обладнання.

spacer

ДОПОМОГА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «STICHTING OEKRAINE HEFT HULP NODIG» (УКРАЇНА ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ) НІДЕРЛАНДИ

В квітні місяці поточного року отримана  гуманітарна  допомога від благодійного фонду "Stichting Oekraine heft hulp nodig" (Україна потребує допомоги) Нідерланди, за підтримки Сумського обласного Товариства Червоного Хреста в Україні та доставлена на медичний склад лікарні. Проведено розподіл між відділеннями та службами КУ «Путивльська ЦРЛ».

spacer
spacer

ПІДПИСАНО ГРАНТОВІ УГОДИ

У м.Київ відбулася церемонія  підписання грантових угод по проектах КУСАНОНЕ Посольство Японії в Україні. На даний час перерахування коштів на оплату банківської комісії за конвертацію валют на рахунок посольства,  оплату ПДВ по проекту здійснюється за рахунок соціально-економічних угод із сільськогосподарськими  виробниками.

spacer
spacer