Соціальний захист

spacer

ЗМІНИ СОЦІАЛЬНИХ НОРМ КОРИСТУВАННЯ ЖКП ДЛЯ НАДАННЯ ПІЛЬГ

Постановами Кабінету Міністрів України від 06.02.2017 №51 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. №409» та від 18.08.2017 № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесені зміни до постанови КМУ № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” внесені зміни щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги пільговій категорії громадян. Зокрема, в опалювальний період знижується соціальний норматив для індивідуального опалення природним газом — з 5,5 до 5,0 куб.м  на 1 кв.м опалюваної площі на місяць. Коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат теплової енергії на потреби опалення в залежності від поверховості будинку для Сумської  області складають:

spacer

ВІДШКОДУВАННЯ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ВИТРАТ НА ЛІКУВАННЯ

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 26.07.2017 №1211 «Про затвердження Порядку відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою» визначено Порядок відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи витрат на лікування у закладах охорони здоров’я, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів.

spacer

ДОПОМОГА ЧЛЕНАМ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Рішенням сесії Сумської обласної ради сьомого скликання 15.09.2017 року розроблено Порядок відшкодування коштів за встановлення пам’ятників та облаштувань місць поховання загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції за рахунок коштів обласного бюджету.

spacer

УЧАСНИКАМ АТО ВІДШКОДОВУВАТИМУТЬ ВАРТІСТЬ ПРОХОДЖЕННЯ МРТ

Відповідно до рішення сесії Сумської обласної ради сьомого скликання від 15.09.2017 року передбачено надання адресної грошової допомоги мешканцям Сумської області —  учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції за проходження обстеження методом магніто-резонансної томографії (МРТ). Компенсація надається за рахунок коштів  обласного бюджету у розмірі 100% фактичної вартості зазначених послуг.

spacer