Соціальний захист

ПРО КОМІСІЮ З ВИЗНАЧЕННЯ ДАНИХ ПРО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ПРАЦІВНИКІВ ЗА РОБОТУ В ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ В 1986-1190 РОКАХ

ПКМ України від 26.09.2012 № 886 (із змінами) затверджено Типове положення про комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

spacer

ПРО АЛЬТЕРНАТИВНУ (НЕВІЙСЬКОВУ) СЛУЖБУ

Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» та ПКМ України  від 10.11.1999 № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами) право на альтернативну  службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.

spacer
spacer

ДЕТІНІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», мета якого – боротьба з тіньовою зайнятістю та посилення співпраці органів державної влади в питаннях виявлення фактів застосування нелегальної праці.

spacer
spacer

КОЛЕКТИВНО-ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

Загальна кількість укладених та зареєстрованих колективних договорів складає 100 одиниць. Протягом  2018 року проведено 55 експертиз та зареєстровано 44 колективних договори та внесено 11 доповнень до них.

spacer

ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ЗВІЛЬНЕНИМ З ВІЙСЬКОВОЇ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 08.04.2015 №185 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби» (із змінами) за поданням Путивльського районного військового комісаріату у 2018 році з державного бюджету виплачена матеріальна допомога 20 особам на загальну суму 33,5 тис. гривень.

spacer

ПРО ПРОФЕСІЙНУ АДАПТАЦІЮ УЧАСНИКІВ АТО

Протягом 2018 року за бюджетною програмою «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників АТО в Путивльському районі пройшли професійне навчання 4 учасника АТО на водія автотранспортного засобу категорії «В» та «С»  на загальну суму  19,4 тис. гривень.

spacer

ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

Станом на 01 січня 2019 року в управлінні соціального захисту населення на обліку перебуває 116 учасників  бойових дій за участь в АТО, 2 особи, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО та 2 інваліда.

spacer

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема допомоги, пенсії, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації або Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області в зручний для Вас час.

spacer