Соціальний захист

spacer
spacer

ВИПЛАТА СУБСИДІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНОМУ СЕЗОНІ 2019 -2020 РОКІВ

Управлінням соціального захисту населення Путивльської  райдержадміністрації в жовтні проведено перерахунок субсидії на новий опалювальний період, який відповідно до ПКМУ №848 розпочався 16 жовтня.  2713 домогосподарствам субсидію перераховано, з них у 720 сімей вона відповідно до проведеного розрахунку становить нуль.  Загальна сума нарахованих субсидій за жовтень 2019 року для мешканців Путивльського району склала майже 1,5 млн. грн..

spacer

ПРО ВИПЛАТУ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5 ТРАВНЯ

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року №237 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році у таких розмірах:

spacer

ПРО АЛЬТЕРНАТИВНУ (НЕВІЙСЬКОВУ) СЛУЖБУ

Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» та ПКМ України  від 10.11.1999 № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами) право на альтернативну  службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю. На підставі розпорядження голови РДА видане направлення громадянину до Сумського державного університету для проходження альтернативної (невійськової) служби. Строк проходження служби 18 місяців.

spacer
spacer

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

«Тіньова» зайнятість, як це не прикро, є характерною прикметою нашого часу. Погоджуючись на роботу без документального оформлення трудових відносин, громадянин, в першу чергу, діє проти себе, бо це позбавляє його легального працевлаштування, а значить, оплати й охорони праці та здоров’я, соціального, пенсійного та медичного забезпечення.

spacer
spacer

КОЛЕКТИВНО-ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

 Станом на 01.04.2019 загальна кількість укладених та зареєстрованих колективних договорів складає 99 одиниць, які знаходиться на зберіганні в управлінні. Протягом  І кварталу 2019 року зареєстровано 11 колективних договорів та внесено 5  доповнень до них.

spacer

ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ЗВІЛЬНЕНИМ З ВІЙСЬКОВОЇ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 08.04.2015 №185 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби» (із змінами) за поданням Путивльського районного військового комісаріату у І кварталі 2019 року з державного бюджету виплачена матеріальна допомога 1 особі на  суму 1600 гривень.

spacer