Соціальний захист

spacer

ПРИЗНАЧЕННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»  компенсація призначається непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги ( крім осіб, що обслуговуються соціальними службами).

spacer
spacer

ДЕТІНІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», мета якого – боротьба з тіньовою зайнятістю та посилення співпраці органів державної влади в питаннях виявлення фактів застосування нелегальної праці.

spacer

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Станом на 01.09.2018 до бази даних внесено 35 підприємств з важкими та шкідливими умовами праці, на яких 100% завершена атестація робочих місць. За зверненням роботодавців управлінням соціального захисту населення проводиться роз’яснювальна робота з питань атестації робочих місць за умовами праці. У 2018 році керівникам підприємств надано 4 консультації.

spacer

КОЛЕКТИВНО-ДОГОВІРНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

Загальна кількість укладених та зареєстрованих колективних договорів складає 101 одиниця. Протягом  2018 року проведено 49 експертиз та зареєстровано 41 колективний договір та внесено 8 доповнень до них.

spacer

ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ЗВІЛЬНЕНИМ З ВІЙСЬКОВОЇ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 08.04.2015 №185 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби» (із змінами) за поданням Путивльського районного військового комісаріату у 2018 році з державного бюджету виплачена матеріальна допомога 11 особам на загальну суму 19,3 тис. гривень.

spacer

ПРО ПРОФЕСІЙНУ АДАПТАЦІЮ УЧАСНИКІВ АТО

Протягом 2018 року за бюджетною програмою «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників АТО в Путивльському районі пройшли професійне навчання 2 учасника АТО на водія автотранспортного засобу категорії «В» та «С»  на загальну суму 7,8 тис. гривень.

spacer

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

Станом на 01 вересня 2018 року в управлінні соціального захисту населення на обліку перебуває 107 учасників  бойових дій за участь в АТО, 2 особи, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) учасника АТО та 2 інваліда. Зазначені особи отримують пільги, передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

spacer

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема допомоги, пенсії, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації або Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області в зручний для Вас час.

spacer