Соціальний захист

ПРО СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Рішенням вісімнадцятої сесії районної ради від 22.12.2017 затверджена Програма зайнятості населення Путивльського району на 2018-2020 роки. Завдання по створенню нових робочих місць на 2018 рік складає 121 одиниця.  Станом на 01.04.2018  створено 206 робочих місць, в тому числі: у юридичних осіб – 185, у фізичних осіб-21.

spacer

ПРО ВИПЛАТУ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ЗВІЛЬНЕНИМ З ВІЙСЬКОВОЇ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04. 2015 № 185 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби» за 4 місяці 2018 року від Путивльського районного військового комісаріату надійшли подання на 9 осіб щодо виплати матеріальної допомоги. На зазначені цілі  державою виділено 14,3 тис. гривень.

spacer

ПРО ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ДОХОДІВ

Тіньова» зайнятість, як це не прикро, є характерною прикметою нашого часу. Погоджуючись на роботу без документального оформлення трудових відносин, громадянин, в першу чергу, діє проти себе, бо це позбавляє його легального працевлаштування, а значить, оплати й охорони праці та здоров’я, соціального, пенсійного та медичного забезпечення.

spacer

СТАБІЛЬНІСТЬ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ЗАПОРУКА ДОБРОБУТУ

Кожна людина працює, щоб мати кошти для свого існування та своєї сім'ї. Держава виступає гарантом того, що роботодавець повинен забезпечити працівникові гідні та безпечні умови праці, своєчасну, двічі на місяць, та в повному обсязі виплату заробітної  плати.

spacer

ПРО ВИПЛАТУ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5 ТРАВНЯ

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році в таких розмірах:

spacer

ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «ФІНАНСОВА ОБІЗНАНІСТЬ ДЛЯ ВПЕВНЕНОГО МАЙБУТНЬОГО»

Фахівцями Сумського державного університету розроблений та пропонується дводенний тренінг за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», спрямований на підвищення фінансової обізнаності серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених осіб, багатодітних, малозабезпечених, осіб з інвалідністю.

spacer

У ФОКУСІ УВАГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ — ОТГ

Державна влада на території районів та громад — це також і органи соціального захисту, до яких відноситься служба зайнятості. Важливим питанням є ефективність надання послуг, які пропонує служба зайнятості, та географічна доступність населення до послуг, особливо у сільській місцевості. Ліквідація колективних господарств призвела до зменшення чисельності найманих працівників на селі, різкого спаду виробництва сільськогосподарської продукції і зростання сільського безробіття. Через повільне вирішення соціальних питань, занепад закладів соціально-культурної сфери триває відтік до інших регіонів України та за кордон. Більшість селян живуть за рахунок функціонування власних господарств.

spacer

ЩЕДРІСТЮ ЗАРПЛАТИ РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ НЕ ВІДЗНАЧАЮТЬСЯ

У січні-лютому 2018 року кількість роботодавців, які подали інформацію про наявність вакансій до обласної служби зайнятості, зменшилась на 12,5% і склала 1979 одиниць. Проте  кількість вакансій, поданих ними до центрів зайнятості, збільшилась на 6,8% і становила  6448  одиниць. Середній розмір оплати праці в розрахунку на 1 вакансію — 4215,2 грн. Серед заявлених вакансій 41,7% – з мінімальною заробітною платою,  і лише 5,9% вакансій мали зарплату вище середньої по області.

spacer
spacer
spacer