Пам’ятки для населення

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ УКУСИ КЛІЩІВ І ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД НИХ

Сезон кліщів розпочато: піки активності щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. У Сумській області у цьому році,  не дивлячись на затяжну зиму і довшу сплячку комах, відмічають  збільшення їх чисельності на 15%. Як вони себе поведуть в такій аномальній весні – не зрозуміло, але очікується  велика небезпека, як для тварин, так і для людини, бо ці невеликі створіння можуть переносити збудників небезпечних вірусних та бактеріальних захворювань.

spacer

ОБЕРЕЖНО, НІТРАТИ!

У весняну пору на прилавках магазинів починають з'являтися перші ранні овочі, проте вони можуть бути шкідливими і навіть небезпечними для здоров'я.

spacer

ЩОБ ПРАЦЮВАТИ ПРОДУКТИВНО І НЕ ВТОМЛЮВАТИСЬ

Кожен працівник проводить на роботі багато  часу, тому організація робочого місця в офісі вкрай важлива. Від цього безпосередньо залежить самопочуття людини, настрій, комфорт і продуктивність, а основне — здоров’я.  

spacer

ВЕСНЯНИЙ ГІПОВІТАМІНОЗ – ЗАГРОЗА ЗДОРОВ’Ю

З настанням весни організм людини  зазнає значної перебудови, нервова система стає більш збудливою і підвищується рівень гормонів. Та замість того, щоб радіти пробудженню природи, у більшості із нас настає швидка втома, сонливість, безпричинна роздратованість, починає підводити пам'ять, зменшується уважність і працездатність,  знижується імунітет. Причина банальна – організму не вистачає вітамінів, інакше кажучи – весняний гіповітаміноз.

spacer
spacer

КІР – НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА

На початку 2018 року в Україні зареєстровано спалах кору: ушпиталено майже 1,4 тис. хворихх. Ситуація залишається  напруженою. Протягом перших трьох тижнів січня на кір захворіло  2084 особи, із них — 1375 дітей і 709 дорослих. Головна причина спалахів кору в Україні – низький рівень охоплення щепленнями проти цієї інфекції. За графіком 2016-го року менше половини українських дітей отримали щеплення. За рішенням оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуацію з кором в Україні із вересня 2017 року тривають посилені заходи з імунізації, аби захистити якомога більше дітей.

spacer
spacer
spacer
spacer
spacer