Центр зайнятості інформує

СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДЗНАЧИВ 10-РІЧЧЯ З ЧАСУ СТВОРЕННЯ

Цими днями Сумський Центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відзначив 10-річчя від дня створення. Ця дата майже збіглася зі ще одним ювілеєм — рівно 30 років тому, 21 грудня 1990 року, була заснована Державна служба зайнятості.

spacer

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ОПІКУЄТЬСЯ ЗБЕРЕЖЕННЯМ КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Набули чинності та діють закони про підтримку бізнесу в період карантину, запровадженого через коронавірусну інфекцію. Один із документів пропонує одноразову матеріальну виплату застрахованим особам, які можуть втратити частину зарплати або доходу в разі запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.

spacer

СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФТЕХОСВІТИ ДСЗ: РОЗКРИВАЄМО ВНУТРІШНІ ТАЛАНТИ, ПРО ЯКІ ВИ РАНІШЕ Й НЕ ЗДОГАДУВАЛИСЬ

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ЦПТО ДСЗ) – це спеціалізовані навчальні заклади, основним завданням яких є навчання та перекваліфікація дорослих людей.

spacer

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: ПІДТРИМКА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ-ЮРИДИЧНИХ ОСІБ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ

В Україні набули чинності закони про підтримку бізнесу в період карантину, запровадженого через коронавірусну інфекцію. Один із документів пропонує одноразову матеріальну виплату застрахованим особам, які можуть втратити частину зарплати або доходу в разі запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.

spacer

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ УЧАСНИКАМ АТО (ООС)

За одинадцять місяців поточного року послугами обласної служби зайнятості скористалися  1085 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил) (далі АТО (ООС)), з них 57 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 1057 чоловік зазначеної категорії.

spacer
spacer

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ РЕТЕЛЬНО КОНТРОЛЮЄ ТЕНДЕНЦІЇ

Сумська обласна служба зайнятості в умовах карантину стала не тільки першим помічником безробітних і роботодавців, а й своєрідним соціальним барометром на ринку праці. Як каже директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, інакше й не може бути, адже сааме фахівці центру ретельно відстежують усі коливання на ринку праці і на їх основі приймають соціально виважені та професійно грамотні рішення.

spacer

ЩО ЧЕКАЄ НА РИНОК ПРАЦІ СУМЩИНИ ЗАВТРА?

За інформацією, яку надав директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, сьогодні на обліку в регіональній службі зайнятості перебуває 15,3 тис. безробітних (+ 24,4% до цієї дати торік): з них чоловіків – 5,8 тис. (38%), жінок – 9,5 тис. (62%). Кожен третій безробітний віком до 35 років, кожен четвертий – до 44, старше 45 – майже половина.

spacer

ЧЕРЕЗ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИРОБОТУ ЗНАЙШЛИ БІЛЬШЕ 16 ТИСЯЧ ОСІБ

Ринок праці Сумщини, як живий організм, має тенденції до суттєвих змін. Скажімо, за 10 місяців нинішнього рокупослугамислужби зайнятості скористалися 43,1 тис. безробітних. Це на 14% більше, ніж на торішню дату.

spacer

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ КОЖНОГО ФАХІВЦЯ – ЗНАЙТИ ДЛЯ ЛЮДИНИ РОБОТУ

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний провів селекторну нараду, в якій взяли участь його заступники, директори Сумського міського та Конотопського міськрайонного центрів зайнятості та філій, начальники відділів обласного центру зайнятості.

spacer