Центр зайнятості інформує

spacer

ІНІЦІАТИВА ЗНАЙШЛА ЖВАВИЙ ВІДГУК

Як повідомлялося раніше, триває конкурс на кращий благоустрій територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості. Ініціатива під умовною назвою «Нам не все одно, де працюємо» набула широкого розголосу й підтримки.

spacer

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ

З метою проведення поглибленого вивчення перспектив розвитку ринку праці та потреби  в працівниках  у 2020 році в професійному розрізі, з 03 червня 2019 року на вебсайті Державної служби зайнятості розпочато анкетування роботодавців шляхом заповнення анкети у Електронному кабінеті роботодавця. 

spacer

ВИПУСКНИКИ ШКІЛ СУМЩИНИ ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР

Ось і пролунали останні дзвоники в школах по всій Україні. І якщо більшість школярів дочекалася омріяних канікул, то для випускників настав один із найвідповідальніших періодів життя – зовнішнє незалежне оцінювання, вибір професії та навчального закладу.

spacer

ПРИЛЕГЛА ДО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЧИ ФІЛІЇ ТЕРИТОРІЯ – НАЙБІЛЬШ ПРИВАБЛИВА

Несподіваний та оригінальний конкурс нещодавно оголосила Сумська обласна служба зайнятості. Присвячений він благоустрою територій, прилеглих до центрів зайнятості та філій Сумського обласного центру зайнятості і не потребує фінансових затрат. Конкурс вимагає одного – неймовірного польоту фантазії.

spacer

ЛІДІЯ ПАВЛИК: «СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ НА ДІЛІ ПІДТВЕРДЖУЄ СТАТУС СЕРВІСНОЇ СЛУЖБИ»

З метою надання методичної допомоги щодо популяризації соціальних послуг серед усіх клієнтів служби зайнятості, в тому числі роботодавців, тривають планові виїзди до філій та базових центрів зайнятості, які постійно практикує Сумська обласна служба зайнятості.

spacer

АНКЕТУВАННЯ

З метою проведення поглибленого вивчення перспектив розвитку ринку праці та потреби  в працівниках  у 2019 році Державною службою зайнятості проводилось анкетування роботодавців шляхом заповнення анкети у Електронному кабінеті роботодавця на сайті служби зайнятості. Даний сервіс є доступним для роботодавців,які зареєстрували в центрі зайнятості логін та пароль для входу в електронний кабінет.

spacer
spacer

ПРОПОНУЄМО НАВЧАННЯ!

Путивльська районна філія Сумського обласного центру зайнятості пропонує навчання за робітничими професіями «електрогазозварник» та «кухар».

spacer

ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

spacer