Центр зайнятості інформує

РОЗПОЧАВСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Міністерством  регіонального розвитку розпочато конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

spacer

ЗА ПІВРОКУ БЕЗРОБІТНІ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 138,5 МЛН. ГРИВЕНЬ

Протягом шести місяців цього року безробітні, які стояли на обліку в центрах зайнятості Сумщини, отримали допомоги по безробіттю майже 138,5 млн. грн. У ці дні, скажімо, в області нараховується 14103 безробітних.

spacer
spacer

СЬОГОДНІ НА СУМЩИНІ 14603 БЕЗРОБІТНИХ, ЩО НА 669 МЕНШЕ, НІЖ НА ЦЮ ДАТУ ТОРІК

Із січня по травень поточного року послугами обласної служби зайнятості скористалися майже 28 тисяч чоловік. За цей період центри зайнятості працевлаштували майже 12 тисяч осіб, що на 1058 більше, ніж торік.

spacer

ФАХІВЦІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СІДАЮТЬ ЗА ПАРТИ

Обласна служба зайнятості перебуває у постійному процесі вдосконалення форм та методів співпраці з клієнтом номер один — роботодавцями, поліпшується обслуговування безробітних, осіб, які знаходяться в пошуках заробітку.

spacer

В.ПІДЛІСНИЙ: «ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ДИСКРИМІНАЦІЇ»

Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» передбачає здійснення комплексу заходів щодо подолання дискримінації за ознакою статі, упровадження спеціальних заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок та чоловіків реалізувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України.

spacer

ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПОТРЕБУЄ КОШТІВ НА ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ ТА КОМПЕНСАЦІЮ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Сумська обласна служба зайнятості щороку організовує громадські роботи з метою зменшення напруги на ринку праці та забезпечення тимчасової зайнятості безробітних осіб та є в числі кращих серед регіонів України в організації таких робіт.

spacer

БЕЗРОБІТНІ ВИВЧАЮТЬ АНГЛІЙСЬКУ

У рамках співробітництва між Державною службою зайнятості та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Студентська Спілка» з осені минулого року в центрах зайнятості Сумщини реалізується соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» (www.lingva.ua) зареєстрованими безробітними з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції, а також працівниками державної служби зайнятості.

spacer

ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КАР’ЄРНИЙ ФОРУМ ЗАПРОШУЄ!

З метою реформування системи профорієнтації, профнавчання та кар’єрного розвитку громадян України, розробки та започаткування нових механізмів швидкого реагування на вирішення проблем зайнятості, навчання безробітних сучасним компетентностям на потребу ринку праці Державна служба зайнятості 6 червня 2017 року в м. Києві організовує Перший Національний кар’єрний Форум. Анонс Форуму розміщено на сайті обласної служби зайнятості. Ключові акценти Форуму:запровадження дієвого механізму «соціального ліфту» в Україні;навчання на потребу ринку праці України;набуття сучасних компетентностей;презентація Платформи Державної служби зайнятості щодо профорієнтації та побудови кар’єри.

spacer

ОДНА З МОЖЛИВИХ ФОРМ ЗАЙНЯТОСТІ – ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

Одним із основних пріоритетів в роботі служби зайнятості Сумщини є забезпечення чіткої співпраці з військкоматами області в напрямку популяризації серед населення можливостей працевлаштування безробітних на військову службу на умовах контракту, підвищення престижності військової професії.

spacer