Центр зайнятості інформує

ПРОПОНУЄМО НАВЧАННЯ!

Путивльська районна філія Сумського обласного центру зайнятості пропонує навчання за робітничими професіями «електрогазозварник» та «кухар».

spacer

ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

spacer

ЗУСТРІЧ З БЕЗРОБІТНИМИ ПУТИВЛЬЩИНИ!

Про легальну зайнятість, страховий стаж та сучасні сервіси Пенсійного фонду України говорили фахівці Буринського об’єднаного управління  на зустрічі з громадянами, які перебувають на обліку у Путивльській філії Сумського обласного центру зайнятості, як безробітні. Адже заробити страховий стаж, необхідний для призначенні пенсії при настанні пенсійного віку, можливо лише отримуючи легальні доходи, з яких сплачено внески. Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Анна Потайчук, яка проводила зустріч, розповіла присутнім про вимоги пенсійного законодавства до страхового стажу. Зауважила, що не варто погоджуватись на пропозиції роботодавців, які пропонують особам беручи їх на роботу, отримувати заробітну плату «у конверті». З такої зарплати не сплачується єдиний соціальний внесок, а значить працівник стає соціально незахищеним як в період роботи так і при досягненні пенсійного віку.

spacer
spacer

НАВЧАЄМО ДЛЯ ОТГ

На виконання протокольного доручення за результатами наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами, головами об’єднаних територіальних громад при голові облдержадміністрації   безробітні, що перебувають на обліку в Путивльській районній філії Сумського обласного центру зайнятості  протягом тижня оволодівали знаннями за напрямком «Навчання фахівців з питань охорони громадського порядку об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад».

spacer

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ

Протягом 2017 року на організацію громадських робіт витрачено 813,8 тис. грн.., у т.ч. 587,3  тис. грн.  — з коштів місцевих бюджетів та 226,5 тис. грн. – коштів ФЗДССВБ. Залучено до участі в громадських роботах 259 чол. з числа безробітних.

spacer

ВИМОГИ РОБОТОДАВЦІВ ДО РІВНЯ ОСВІТИ, ВИРОБНИЧОГО ДОСВІДУ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА РОБОТУ ПОСТІЙНО ЗРОСТАЮТЬ

Протягом січня-березня 2018 року базовими центрами зайнятості Сумщини зареєстровано 581 безробітних з обмеженими можливостями. Серед них 54,7% склали жінки, 24,1% — молодь віком до 35 років, 37,7% – мешканці сільської місцевості. Отримували допомогу по безробіттю 691 особа.

spacer
spacer

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ АКУМУЛЮВАЛА МАЙЖЕ 18 МЛН. ГРН. НА ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ

Цього року місцевими бюджетами та Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на організацію громадських робіт виділено майже 18 млн. грн. Це на третину більше, ніж торік. За  перший квартал 2018 року використано коштів у сумі 1 млн. 100тис. грн.

spacer

ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ: З ПОЧАТКУ РОКУ РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ ПОДАЛИ 28 ТИСЯЧ ВАКАНСІЙ

Протягом січня-жовтня 2017 року до Сумської обласної служби зайнятості звернулось 5,4 тисячі роботодавців, які подали відомості про 28 тисяч вільних вакансій, що на 7,3 відсотки більше, ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 10,2%, а кількість вакансій на 7,3%, інформує прес-служба відомства.

spacer