Центр зайнятості інформує

ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ: З ПОЧАТКУ РОКУ РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ ПОДАЛИ 28 ТИСЯЧ ВАКАНСІЙ

Протягом січня-жовтня 2017 року до Сумської обласної служби зайнятості звернулось 5,4 тисячі роботодавців, які подали відомості про 28 тисяч вільних вакансій, що на 7,3 відсотки більше, ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 10,2%, а кількість вакансій на 7,3%, інформує прес-служба відомства.

spacer

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЧЛЕНІВ АТО – ПРІОРИТЕТ У РОБОТІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ

Для обласної служби зайнятості завдання працевлаштування учасників антитерористичної операції завжди  було пріоритетним. Спеціалісти базових центрів зайнятості повсякденно тримають це питання на особливому контролі. Доля кожного учасника АТО вирішується у співпраці роботодавців та органів місцевої влади.

spacer
spacer

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ В ТАНДЕМІ З РОБОТОДАВЦЕМ: СПІВПРАЦЯ НА РЕЗУЛЬТАТ

Протягом 9 місяців 2017 року, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року, кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, збільшилася на 10% та становила 4,9 тис. Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості збільшилася на 11% і налічувала майже 25 тис. одиниць.

spacer
spacer

ХТО СЬОГОДНІ ШУКАЄ РОБОТУ?

За допомогою у працевлаштуванні до обласної служби зайнятості за 9 місяців поточного року звернулось майже на 2 тис. безробітних більше проти аналогічного періоду минулого року. Всього на обліку  перебувало 35,3 тис. безробітних, з яких жінки — 52,2%; молодь до 35 років – 34,5%; понад 38% — особи старше 45 років, 34,4% — жителі сільської місцевості, 37,4% — особи, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

spacer

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОВАДИЛА СУПРОВІД ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Протягом січня-вересня 2017 року центрами зайнятості Сумщини здійснювався супровід окремих категорій громадян (внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, демобілізованих із зони проведення антитерористичної операції, осіб з інвалідністю та інших осіб, які потребують супроводу при працевлаштуванні). Охоплено даним супроводом 114 осіб, з них 23 внутрішньо переміщених особи, 39 учасників антитерористичної операції, 52 особи з інвалідністю. Завдяки проведеному супроводу всі особи працевлаштовані.

spacer

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ НА КОРИСТЬ ГРОМАД

Організація і проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру одне із основних заходів сприяння зайнятості Сумської обласної служби зайнятості, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи.

spacer

НАВІЩО ПОТРІБНА РЕОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

У ЗМІ та соціальних мережах було багато інформації щодо реорганізації служби зайнятості, зокрема перетворення центрів зайнятості у філії. Для того, щоб ґрунтовно зрозуміти, які переваги такого реформування для служби зайнятості та самої структури несуть ці кроки, ми вирішили роз’яснити детально чого ж саме очікувати.

spacer

НА СУМЩИНІ З’ЯВИЛИСЯ ПЕРШІ БАЖАЮЧІ ПРАЦЮВАТИ ОФІЦІЙНО В ІЗРАЇЛІ

Співпраця з Державою Ізраїль щодо працевлаштування українських громадян закордоном розпочалася навесні цього року. У рамках реалізації двосторонньої Угоди між Україною та Державою Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників у будівельну галузь на ринку праці Ізраїлю службою зайнятості Сумщини формується та передається для опрацювання ізраїльським партнерам Реєстр кандидатів.

spacer