Центр зайнятості інформує

ДО УВАГИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ!

Проект USAID «Агросільрозвиток» оголошує програму грантів, спрямовану на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору розробляти пропозиції для покращення аграрної політики. Дедлайн – 12 червня 2017 р.

spacer

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

spacer

Випускники шкіл Сумщини зробили свій професійний вибір

З метою визначення професійних планів випускників шкіл спеціалісти з профорієнтації базових центрів зайнятості Сумщини наприкінці кожного навчального року проводять соціологічне опитування. Згідно його результатів найпопулярнішою професією серед випускників цього року стала професія лікаря.

spacer

РИНОК ПРАЦІ: «ДОРОЖНЯ КАРТА» ДЛЯ ОТГ

Обласна служба зайнятості активно сприяє громадам у створенні ОТГ. Цей процес у 2017 році буде переломним для Сумщини. Реформа повинна пройти для жителів безболісно, аби вони не втратили тих надбань, що мають.

spacer

З ПОЧАТКУ ЦЬОГО РОКУ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ЗНАЙШЛА РОБОТУ МАЙЖЕ ДЛЯ 9 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ

Аби забезпечити економіку Сумщини кваліфікованими кадрами, центри зайнятості області останнім часом значно активізували взаємодію з роботодавцями, скрупульозно вивчають їх попит на робочу силу. Відтак ринок праці пожвавився, весняно-польові сільськогосподарські роботи, галузь будівництва покликали нову хвилю працівників. 

spacer

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛА МАЙЖЕ ПІВТИСЯЧІ ОСІБ НА ПІДПРИЄМСТВА КОНЦЕРНУ «УКРОБОРОНПРОМУ»

У Сумській області працює чотири підприємства концерну «Укроборонпрому». Вони активно співпрацюють зі службою зайнятості. Протягом минулого та цього років підприємства подали до центрів зайнятості більше півтисячі вакансій, майже стільки ж оперативно укомплектовані з числа безробітних, що стояли на обліку в центрах зайнятості.

spacer

ГАЙДА НА «ФУДЖІКУРУ»!

До Сумської обласної служби зайнятості звернулася компанія «Фуджікура» (Японія) (ЄДРПОУ 38964781) з проханням посприяти в якнайшвидшому підборі працівників насамперед на тимчасові роботи. Компанія налічує понад 2000 працівників, займається виробництвом кабельних мереж для світових автомобільних брендів і знаходиться у Львові.

spacer
spacer

ЧИ ЗРОБИМО ЗА 10 МЛН. СУМЩИНУ ПРИВАБЛИВОЮ?

Тривалий час, розпочинаючи з двотисячних років, Сумська обласна служба зайнятості ретельно опікується організацією громадських робіт. Традиційно, в цьому напрямку діяльності служба зайнятості Сумщини щороку перебуває на лідируючих позиціях в Україні. Досить згадати 2012 рік, коли служба зайнятості області виступила ініціатором всеукраїнської акції «А що ти зробив для Євро-2012 у своєму селі, селищі, місті?» та посіла перше місце з організації благоустрою населених пунктів по сумі освоєних коштів та чисельності людей, які брали участь в громадських роботах.

spacer
spacer