Пенсійний фонд інформує

spacer

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ГОТОВИЙ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ

Путивльський відділ обслуговування громадян Пенсійного фонду України в Сумській області повідомляє, що  1 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

spacer

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Путивльський відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області повідомляє, що особам з інвалідністю, для яких строк повторного огляду медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) припадає на період карантину (з 12 березня до 24 квітня), у разі пропуску цього строку виплата пенсій по інвалідності НЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ.

spacer

ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БУДУТЬ ПРОФІНАНСОВАНІ ВЧАСНО

Путивльський сервісний центр головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  на час карантину не припиняє роботу, але обмежує прийом громадян в приміщенні сервісного центру.

spacer

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ — АКТУАЛЬНА ТЕМА СЬОГОДЕННЯ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

Виплата зарплати «у конвертах» та праця без належного оформлення трудових відносин мають характер «руйнівної сили» як для економіки в цілому, так і для кожного громадянина зокрема. Працівники, що погоджуються отримувати «ліву» зарплату, самі собі шкодять, оскільки, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляють себе соціальних виплат та гарантій, та й, зрештою, достойних пенсій.

spacer

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Путивльський сервісний центр головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області повідомляє, що з 01.12.2019 року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», проведено перерахунки пенсій окремим категоріям громадян у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, який збільшився з 1564,00 грн. до 1638,00 грн., та прожиткового мінімуму на одну особу – з 1936,00 грн. до 2027,00 грн.

spacer

ПРИЗНАЧИТИ ПЕНСІЮ В «ОДИН ДОТИК»

Путивльський відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  повідомляє про запровадження з липня поточного року нового сервісу Пенсійного фонду – «Признач пенсію в «ОДИН ДОТИК». Це стало першим етапом впровадження системи «Е-пенсія».

spacer

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

На  виконання  постанови   Кабінету   Міністрів  України  від  22.08.2018  № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» об’єднані управління Пенсійного фонду України Сумської області 18.06.2019 реорганізовані шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

spacer

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! НАЛАШТОВУЙТЕ ПОСЛУГУ SMS- ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України. Минув рік, як Пенсійним фондом  запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.

spacer

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

spacer