Пенсійний фонд інформує

ПРО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ

Буринським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області  проведено перерахунок пенсійних виплат у зв’язку з підвищенням показника мінімальної заробітної плати в Україні, визначеної Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (4173 грн.).

spacer

ЩО ТАКЕ ВЕБ – ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ТА ЯК НИМ КОРИСТУВАТИСЯ

Про це йшла мова під час зустрічі фахівців Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області з трудовим колективом Державного професійно – технічного навчального закладу «Путивльський професійний ліцей». В ході проведення заходу працівники управління звернули увагу присутніх на зручну можливість самостійно здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на пенсійні права громадянина. Веб-портал надає громадянам можливість оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

spacer

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2018 РОКУ

З 1 грудня поточного року в Україні зростає прожитковий мінімум. Для непрацюючих громадян він становитиме 1497 грн., був – 1435 грн. У зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму пенсіонери вже у грудні отримають перераховані пенсії.

spacer

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ ЧЕРЕЗ ОЩАДБАНК!

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської  області інформує усіх пенсіонерів, які отримують пенсію через відділення АТ «Ощадбанк» про нову та актуальну послугу на даний час — електронне пенсійне посвідчення (скорочено – ЕПП) пенсіонера.

spacer

ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ У СЕЛІ НОВА СЛОБОДА

З метою інформування сільських мешканців про актуальні питання пенсійного законодавства, про чинники, які впливають на розмір пенсії та про складові, які формують бюджет Пенсійного фонду України 21 серпня 2018 року фахівцями Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  у селі Нова Слобода Путивльського району проведено заходи в рамках проекту «День Пенсійного фонду», а саме зустріч за місцем проживання та прийом громадян.

spacer

ПЕРЕВАГИ ОТРИМАННЯ ПЕНСІЙ ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ

Сьогодні перерахування пенсій на банківську карту — це сучасний і зручний  спосіб отримувати пенсію, який має ряд переваг для пенсіонерів, а саме:

— можливість отримання пенсії в будь-який зручний для громадян час;

— зняття з поточного рахунку як усієї зарахованої суми, так і її частини ;

— можливість розрахуватися пластиковою карткою за товари, послуги (наприклад, оплату комунальних послуг);

— можливість отримати кошти через мережу банкоматів, або у будь-якому відділенні уповноваженого банку на всій території України не залежно від місця проживання;

— якщо дата виплати припадає на вихідний, то кошти на рахунок пенсіонерів потраплять уже в п’ятницю;

— якщо пенсіонер з якихось причин не зміг отримати пенсію в поточному місяці, то кошти після 25 числа з поштового відділення повертаються до Пенсійного  фонду і одержати їх можна буде лише у наступному місяці. Кошти, які перераховуються на рахунок у банку, залишаються доступними у будь-який момент після надходження на рахунок.

spacer

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ЗАПРОВАДЖУЄ СМС-ІНФОРМУВАННЯ

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-повідомлень. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати повідомлення в такій спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків.

spacer

СТРАХОВИЙ СТАЖ ДЛЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ

Одним із важливих обов’язків Буринського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України  Сумської області є ведення реєстру застрахованих осіб, який формується на підставі звітності поданої страхувальниками (роботодавцями) до органів державної фіскальної служби. Велика  категорія страхувальників  це —  фізичні особи —  підприємці. В противагу найманим працівникам, за яких сплачує  єдиний соціальний внесок  та звітує роботодавець, підприємцям необхідно самостійно дбати про зарахування періоду діяльності до страхового стажу.

spacer

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2018 РОКУ

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що згідно Закону України  «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року буде підвищено прожитковий мінімум для осіб,  які втратили працездатність.

spacer

ВІРЮ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

У рамках просвітницького проекту «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ», що проводиться за ініціативи головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, перший заступник начальника Буринського об’єднаного управління Наталія Глуховцева  провела зустріч із учнями 9 класу Путивльської загальноосвітньої школи – інтернат.

spacer