Пенсійний фонд інформує

ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!»

В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» працівники Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  у ході весняного прибирання провели заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою територій, прилеглих до будівель в яких розташовується управління.

spacer

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ І ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує, що важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика багато роботодавців  (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками.

spacer
spacer

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ!

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з метою забезпечення своєчасної виплати пенсій, з урахуванням святкових і вихідних днів у січні 2018 року фінансування та виплата пенсій проводитиметься у грудні 2017 року у межах коштів, передбачених бюджетом ПФУ на 2017 рік.

spacer
spacer

ДОПЛАТА ДО ПЕНСІЇ ДОДАТКОВИМИ ВІДОМОСТЯМИ

Пенсійниками Путивльщини проведено нарахування додаткових відомостей для осіб, пенсії яких після проведення перерахунку з 1 жовтня 2017 року перераховано в індивідуальному режимі  або для осіб, які надали додаткові документи. Виплати цим пенсіонерам  не були включені в основні відомості на виплату пенсій у жовтні-листопаді поточного року.

spacer

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ПУТИВЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Згідно графіку виїзних прийомів громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області,  7 листопада 2017 року начальником управління пенсійного забезпечення  головного управління Тетяною Кузнецовою був проведений виїзний прийом громадян у м. Путивль, який проходив у  приміщенні  управління Пенсійного  фонду та на території Князівської сільської ради.

spacer

НА ПУТИВЛЬШИНІ ФАХІВЦІ ПЕНСІЙНОЇ СЛУЖБИ ВИЇЗНИМ ПРИЙОМАМ ГРОМАДЯН ПРИДІЛЯЮТЬ ОСОБЛИВУ УВАГУ

Ця форма обслуговування набула особливої популярності серед сільських мешканців, більшості з яких складно діставатись районного центру. Тому й чекають з нетерпінням селяни на черговий приїзд фахівців управління Пенсійного фонду України, щоб проконсультуватись, порадитись чи додати до своєї справи ті або інші документи.

spacer

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ!

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що 3 жовтня 2017 року Верховна Рада прийняла пенсійну реформу, яка передбачає проведення осучаснення пенсій з жовтня місяця поточного року.

spacer

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬЩИНИ !

При центрі надання адміністративних послуг, який розташований  у приміщенні Путивльської районної  державної адміністрації за адресою м.Путивль, вул.Першотравнева, 84 працює віддалене робоче місце  Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

spacer