Пенсійний фонд інформує

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ЗАПРОВАДЖУЄ СМС-ІНФОРМУВАННЯ

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-повідомлень. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати повідомлення в такій спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків.

spacer

СТРАХОВИЙ СТАЖ ДЛЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ

Одним із важливих обов’язків Буринського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України  Сумської області є ведення реєстру застрахованих осіб, який формується на підставі звітності поданої страхувальниками (роботодавцями) до органів державної фіскальної служби. Велика  категорія страхувальників  це —  фізичні особи —  підприємці. В противагу найманим працівникам, за яких сплачує  єдиний соціальний внесок  та звітує роботодавець, підприємцям необхідно самостійно дбати про зарахування періоду діяльності до страхового стажу.

spacer

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2018 РОКУ

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що згідно Закону України  «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року буде підвищено прожитковий мінімум для осіб,  які втратили працездатність.

spacer

ВІРЮ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

У рамках просвітницького проекту «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ», що проводиться за ініціативи головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, перший заступник начальника Буринського об’єднаного управління Наталія Глуховцева  провела зустріч із учнями 9 класу Путивльської загальноосвітньої школи – інтернат.

spacer

ПРО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!»

В рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» працівники Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  у ході весняного прибирання провели заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою територій, прилеглих до будівель в яких розташовується управління.

spacer

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ І ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує, що важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика багато роботодавців  (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками.

spacer
spacer

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ!

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з метою забезпечення своєчасної виплати пенсій, з урахуванням святкових і вихідних днів у січні 2018 року фінансування та виплата пенсій проводитиметься у грудні 2017 року у межах коштів, передбачених бюджетом ПФУ на 2017 рік.

spacer
spacer

ДОПЛАТА ДО ПЕНСІЇ ДОДАТКОВИМИ ВІДОМОСТЯМИ

Пенсійниками Путивльщини проведено нарахування додаткових відомостей для осіб, пенсії яких після проведення перерахунку з 1 жовтня 2017 року перераховано в індивідуальному режимі  або для осіб, які надали додаткові документи. Виплати цим пенсіонерам  не були включені в основні відомості на виплату пенсій у жовтні-листопаді поточного року.

spacer