Пенсійний фонд інформує

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ I ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ!

Буринське об’єднане управління ПФУ Сумської області звертає увагу, що з 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску (352 грн. станом на 01.06.2017р). Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

spacer

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ З 1 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

До уваги пенсіонерів!

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 травня підвищиться на 65 грн та складатиме 1312 грн.  Відповідно збільшуються розміри мінімальної пенсії, надбавок та підвищень до пенсії та деякі інші виплати.

spacer
spacer

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПУТИВЛЬЩИНИ

15 березня в Буринському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбувся День відкритих дверей для студентів 1 курсу  економіко – правового відділення Путивльського коледжу Сумського національного  аграрного університету.

spacer
spacer

Контроль за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду

За минулий рік спеціалістом Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області з контрольно – перевірочної роботи  здійснено 228 перевірок по Путивльському району, у тому числі 181 на достовірність поданих документів для призначення (перерахунку) пенсій, 30 документальних перевірок, 17 цільового використання коштів.

spacer

НОВІ ФОРМИ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН НА ПУТИВЛЬЩИНІ

З метою покращення обслуговування громадян Путивльського району з питань пенсійного забезпечення при Путивльському Центрі надання адміністративних послуг запроваджено проведення прийому громадян працівниками Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

spacer

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ! ПЕНСІЙНИЙ ФОНД РОЗ’ЯСНЮЄ ОСОБЛИВОСТІ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ЗА СІЧЕНЬ 2017 РОКУ

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

spacer
spacer
spacer