Пенсійний фонд інформує

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Путивльський сервісний центр головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області повідомляє, що з 01.12.2019 року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», проведено перерахунки пенсій окремим категоріям громадян у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, який збільшився з 1564,00 грн. до 1638,00 грн., та прожиткового мінімуму на одну особу – з 1936,00 грн. до 2027,00 грн.

spacer

ПРИЗНАЧИТИ ПЕНСІЮ В «ОДИН ДОТИК»

Путивльський відділ обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  повідомляє про запровадження з липня поточного року нового сервісу Пенсійного фонду – «Признач пенсію в «ОДИН ДОТИК». Це стало першим етапом впровадження системи «Е-пенсія».

spacer

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

На  виконання  постанови   Кабінету   Міністрів  України  від  22.08.2018  № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» об’єднані управління Пенсійного фонду України Сумської області 18.06.2019 реорганізовані шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

spacer

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! НАЛАШТОВУЙТЕ ПОСЛУГУ SMS- ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України. Минув рік, як Пенсійним фондом  запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.

spacer

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

spacer

«ГАРЯЧІ» ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ – ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ З ГРОМАДЯНАМИ!

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що  з метою взаємодії управління  з громадянами, на постійній основі функціонують «гарячі» телефонні лінії. Даний вид послуги  дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу управління з урахуванням громадської думки.

spacer
spacer

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Буринське об’єднане управління Пенісйного фонду України Сумської області повідомляє, що у зв’язку з реорганізацією управління, яка  здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №628 “Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” головним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області відкриті нові поточні рахунки  у Філії-Сумське обласне управління    АТ “Ощадбанк”, які почнуть діяти з 01 травня 2019 року

spacer

«МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС» — ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ МЕШКАНЦІВ

22 березня «мобільний соціальний офіс» у складі представників Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та управління соціального захисту населення Путивльської райдержадміністрації працював у селі Чорнобривкине Путивльського району.

spacer

ПРОЕКТ «ЗАРЕЄСТРУЙ БАБУСЮ НА ВЕБ –ПОРТАЛІ!» В ДІЇ

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області  з березня місяця поточного року запроваджено   в дію проект «Зареєструй бабусю на веб – порталі!», в рамках якого Буринським об’єднаним управлінням проведено зустріч із старшокласниками Руднєвського навчально – виховного комплексу.

spacer