Пенсійний фонд інформує

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

На  виконання  постанови   Кабінету   Міністрів  України  від  22.08.2018  № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» об’єднані управління Пенсійного фонду України Сумської області 18.06.2019 реорганізовані шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

spacer

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! НАЛАШТОВУЙТЕ ПОСЛУГУ SMS- ІНФОРМУВАННЯ ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України. Минув рік, як Пенсійним фондом  запроваджено СМС-інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями. Сервіс орієнтований як на пенсіонерів, так і на громадян, які не досягли пенсійного віку. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному.

spacer

БУДЬТЕ МОБІЛЬНИМИ! РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ!

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

spacer

«ГАРЯЧІ» ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ – ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ З ГРОМАДЯНАМИ!

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що  з метою взаємодії управління  з громадянами, на постійній основі функціонують «гарячі» телефонні лінії. Даний вид послуги  дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу управління з урахуванням громадської думки.

spacer
spacer

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Буринське об’єднане управління Пенісйного фонду України Сумської області повідомляє, що у зв’язку з реорганізацією управління, яка  здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №628 “Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” головним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області відкриті нові поточні рахунки  у Філії-Сумське обласне управління    АТ “Ощадбанк”, які почнуть діяти з 01 травня 2019 року

spacer

«МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС» — ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ МЕШКАНЦІВ

22 березня «мобільний соціальний офіс» у складі представників Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та управління соціального захисту населення Путивльської райдержадміністрації працював у селі Чорнобривкине Путивльського району.

spacer

ПРОЕКТ «ЗАРЕЄСТРУЙ БАБУСЮ НА ВЕБ –ПОРТАЛІ!» В ДІЇ

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області  з березня місяця поточного року запроваджено   в дію проект «Зареєструй бабусю на веб – порталі!», в рамках якого Буринським об’єднаним управлінням проведено зустріч із старшокласниками Руднєвського навчально – виховного комплексу.

spacer

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕНОГО З 1 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ

Як вже повідомлялось раніше, з 1 березня 2019 року відбувся автоматичний перерахунок пенсій. Формула розрахунку враховує страховий стаж, рівень заробітної плати, яку отримував пенсіонер, і рівень середньої заробітної плати по країні, що застосовується для розрахунку заробітку при обчисленні пенсії – саме із збільшенням цього показника і збільшуватиметься загальний розмір пенсії. Показник середньої заробітної плати зріс на 17%  з  3764,40 грн.  до  4404,35 грн.

spacer

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ ТА «МОНЕТИЗАЦІЮ» СУБСИДІЙ

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 1 березня 2019 року буде проведено автоматичний перерахунок пенсій, обчислених за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», із врахуванням оновленого показника заробітної плати. Його підвищать на величину, що дорівнює 50% зростання середніх зарплат за три роки та 50% інфляції. Такий перерахунок дасть змогу «осучаснити» пенсії майже 90% їх одержувачів.

spacer