Центральна бібліотечна система інформує

ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТОГО УРЯДУ

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень Відкритого Уряду, що відбувся в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд».Відкритий Уряд – це можливість для кожного українця отримати електронну послугу, рішення чи дозвіл, не відвідуючи державну установу. Більше 118 послуг відкрито он-лайн для кожного громадянина. Відкритий Уряд – це доступність даних і доступність реєстрів. Так на виконання плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» районна бібліотека провела ряд заходів, таких як: інформаційний кейс «Проінформована громада-демократична країна», інформаційний канал «Крок назустріч співпраці». Користувачі   бібліотеки мали можливість познайомитись з єдиним веб-порталом органу виконавчої влади  України щоб отримати безкоштовні  електронні послуги за напрямками: соціальний захист, будівництво та нерухомість, екологія, громадянство та міграція, фінанси та податки,  транспорт, освіта, безпека та суд, здоров’я, життєві події .

spacer
spacer

СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА У ФОРМАТІ СУЧАСНОСТІ

З метою підвищення кваліфікації працівників Путивльської централізованої бібліотечної системи в центральній бібліотеці пройшов навчальний семінар «Сільська бібліотека у форматі сучасності». Програма заняття включала аналізуванняефективності діяльності бібліотек, консультацію по роботі з бібліотечними фондами, знайомство з інтернет-ресурсами центральної  бібліотеки та умовами їх використання, як для бібліотекарів, так і для користувачів бібліотек.

spacer

СЛУХАЙТЕ ГОЛОС БЕЗСМЕРТНИЙ ТАРАСА

У літературі кожного народу світу, серед її великих творців, є філософи і поети, імена яких оповиті невмирущою славою і авторитетом. Саме таким поетом великого українського народу є Тарас Григорович Шевченко, його безсмертна спадщина — одна з найбільших вершин людського генія. Тарас Шевченко — велетень духу, митець могутньої народної творчої сили, непримиренний борець проти будь-якого гноблення людини людиною.

spacer
spacer
spacer
spacer

КНИЖКОВА ВИСТАВКА

"Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства"

П. Куліш

spacer

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ: 19 ІСТОРІЙ ВОЇНІВ АТО»

Сьогодні наша країна проживає один із найсуворіших періодів становлення та розвитку. Відбувається випробування народу на стійкість, мужність, порядність. Загартовується сила і дух нації, викристалізовуються її цінності, торується нелегкий шлях до суверенності. Саме про славних захисників Батьківщини йде мова в книзі нашої землячки,  Сумської письменниці Алли Акименко  з  патріотичною назвою «Герої нашого часу: 19 історій  ветеранів АТО», презентація якої  нині відбулась    в бібліотеці.  Присутня на заході студентська молодь педагогічного коледжу 2-д курсу (куратор Філіпенко В.В.) та користувачі бібліотеки дізнались, що ця книга — про тих, хто переміг війну на війні, а потім переміг її в собі вже в мирному житті. Книга складається з реальних розповідей про події 2014-2018 років в житті з 19-ти представників Сумщини.  Всі вони  різні за віком і професіями, але їх  об’єднало непереборне бажання відстоювати незалежність нашої рідної України.   Для всіх них війна стала непростим випробуванням, назавжди залишила свій відбиток у їхніх душах. Особливу увагу ведучі звернули на героя книги —  нашого земляка Дмитра Яновського,  ознайомили з  його біографією та цікавими фактами  військового життя.

spacer

2019 РІК – РІК КИТАЮ В УКРАЇНІ

Кожна країна розвивається своїм шляхом,  кожна має свою історію, економіку, культуру, природні особливості.  Об’їхати весь світ – мрія, для багатьох майже нездійсненна. Але можна подорожувати і «заочно» — по книгам та Інтернету.

spacer