Центральна бібліотечна система інформує

ТАЛАНТАМИ СЛАВНА ЗЕМЛЯ ЯРОСЛАВНИ

Мистецька Путивльщина звітувала творчими здобутками в рамках  ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-ій річниці утворення Сумської області. Працівники районних бібліотек до заходу підготували  виставку-експозицію  «Талантами славна земля Ярославни».  Ми дуже вдячні  Любові Дмитрівні Винник,  Тетяні Григорівні Бізюк,  Артему Васильовичу Бакаєву,  Юрію Івановичу Гавриленку,  Валентині Миколаївні Білій, Катерині Олександрівні Бокатовій за представлені роботи.  Одним з елементів виставки були  композиції з природного матеріалу, складені працівниками центральної районної та дитячої бібліотек.  

spacer

100 РОКІВ НАН УКРАЇНИ

Найбільшим центром наукових досліджень в Україні, унікальним інтелектуальним надбанням українського народу є Національна академії наук України.

spacer
spacer

ВИСТАВКА «ЗА ПРЕДЕЛАМИ ХОЛСТА»

Сьогодні  в читальній залі центральної бібліотеки відбулась презентація виставки художніх робіт сумського майстра пензля з путивльським корінням Артема Бакаєва та   буриньської художниці Тетяни Бізюк.

spacer

ОЛЕКСІЙ СТОЛБІН

Нехай читач Вас любить! Сонце гріє!

Живіть собі і людям на добро!

Нехай, як і раніше, не старіє

Майстерне Ваше, Столбінське перо!

                                                                                               [О.Педяш]

spacer
spacer

ЖИТТЯ ПРИСВЯЧЕНЕ НАУЦІ

Сьогодні виповнюється 80 років від дня народження ученого-славіста, археолога, дослідника слов'янської та давньоруської історії, доктора історичних наук  Олега Васильовича Сухобокова(26.10.1937—21.07.2008). 

spacer

НІМЕЧЧИНА: ЗНАЙОМА І НЕЗНАНА

Вже другий рік наша бібліотека працює в проекті « Все про Європу : читай , слухай, дізнавайся в Пунктах європейськоїінформації в бібліотеках». Сьогоднішній  черговий захід в межах проекту   присвячувався Року німецької мови в Україні.

spacer

ОСІННІЙ НАСТРІЙ

Чарівниця осінь!.. Щороку щедра осінь зачаровує своєю красою, приваблює  нас своєю мінливістю й буянням осінніх барв, балує своїм багатством і щедрістю. Сьогоднішній  чудовий осінній  день зібрав в читальній залі бібліотеки  жіноцтво клубу «Берегиня» на літературно-музичний вернісаж «Осінній настрій».   

spacer

ЦІЛЮЩА ФЛОРА У ВАШОМУ ДОМІ

Вирощуючи різні квіти вдо­ма чи в садку, милуючись їхньою красою, ми не замислюємось  над тим, що плекаємо скарбнички із надзвичайними, чарівними властивостями. Адже квіткові рослини зберіга­ють наше здоров'я, молодість і красу,  да­рують естетичну насолоду,   вселяють бадьорість, оптимізм і просто поліпшують наш настрій.

spacer