Центральна бібліотечна система інформує

spacer
spacer

ОСЬ І НАСТАВ НОВИЙ 2020 РІК

Свою роботу   центральна  бібліотека розпочала з акції «Перші читачі 20-х». Під  щирі вітання  та побажання всього   найкращого в новому році,  читачі самі вибирали під красунями-ялинками новорічні сюрпризи-подарунки, підготовані бібліотекою та обирали собі бажаний номер читацького формуляру.

spacer

СВЯТКОВА ВИСТАВКА

У приміщенні районного будинку культури відбулися заходи з нагоди професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування, в якому взяли участь  керівники та посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад району.

spacer

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Щороку,  6 грудня  в Україні відзначається День Збройних Сил України, який  був запроваджений у 1993 році постановою Верховної Ради, адже саме 6  грудня 1991 року був прийнятий закон «Про Збройні Сили України», що вважається офіційною датою створення армії незалежної України.

spacer

МИЛОСЕРДЯ

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу.

spacer

ГОЛОДОМОР 1932-1933РР.

Заплачте! Затужіть! Заголосіть!

Померлі люди стогнуть з тої днини,

Й благають: українці, донесіть

Стражденний біль голодної країни.

                  Ніна Виноградська

spacer
spacer

ПРО УКРАЇНСЬКУ РЕВОЛЮЦІЮ 1917-1921 РОКІВ

У 1917 р. Україна вступила в новітню добу своєї історії. Про ті часи відображено  в підручниках історії, історичних довідниках та енциклопедіях, сторінках періодичних видань. В нашій бібліотеці висвітлення подій Української революції 1917–1921 рр.   відбувається в рамках заходів із відзначення 100-річчя першого досвіду українського державотворення у ХХ столітті.  Революція була явищем загальноукраїнським. У всіх регіонах країни розвивався національний рух, створювалися та діяли українські органи влади, політичні партії та громадські інституції, відроджувалася культура.

spacer
spacer