Центральна бібліотечна система інформує

ГАРНІ КНИГИ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

…Хай вогнище наше горить, не згасає,
  Домашнім теплом всі серця зігріває,
  Уся мудрість книг об’єднає родину
  У прагненні знань та читання донині…

         Книги завжди були джерелом  отримання знань, духовних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі. 

spacer

ЄВРОПА В ОБ’ЄКТИВІ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ

З чого складається наше життя? Очевидно, що з планів, мрій, бажань, щоденних клопотів та звісно з подорожей!  Подорож – це спосіб не прожити життя даремно. Скільки всього нового й прекрасного таїть у собі наша планета. Скільки в Європі країн — стільки й незвіданих далей,  доріг та відкриттів. Кожна культура унікальна та містить у собі звичаї та традиції, відкривши які ми зможемо ближче пізнати інших людей. І все це манить і зачаровує, притягує нас. Весь світ відкритий людині, і подорожі перестали бути важкою справою для всіх нас. Побачити Європу — мрія кожної людини.

spacer
spacer
spacer

СЕМІНАР

20-21 червня проходив  обласний семінар керівників централізованих бібліотечних систем, районних бібліотек та бібліотек об`єднаних територіальних громад на тему  «Бібліотеки:  сучасні аспекти  та напрями діяльності в умовах децентралізації».  Директор Путивльської  ЦБС Журавська А.М. та бібліотекар  Новослобідської бібліотеки Новослобідської ОТГ Новікова О.А. в числі учасників семінару  знайомилися  з  роботою публічних  бібліотекОхтирщини в умовах ОТГ.

spacer

ЩОБ НІКОЛИ СВІТАНКИ НЕ ЗДРИГАЛИСЬ ВІД СЛОВА «ВІЙНА»

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. Страшне слово „війна" увірвалося в життя людей.  Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

spacer
spacer
spacer

РЕПРЕСІЇ

Щороку в третю неділю травня по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені відзначенню Дня пам’яті жертв політичних репресій. 

spacer

ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.  Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. Центральна бібліотека, як одна із переможниць проекту УБА  «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках»протягом тижня проводила акцію «Читай європейське –    будь ближче до Європи», приурочену Дню Європи. А на передодні  Дня Європи   в бібліотеці зібрались учні загальноосвітніх навчальних закладів міста, викладачі, члени євро клубів та гості на захід, який проходив  під гаслом «Європа у великому і малому, в історії та мріях». З перших кроків гостей зустрічали  доброзичливі усміхнені обличчя бібліотекарів  та  атрибутика справжнього свята:  жовто-блакитні повітрянікульки, прапориУкраїни та Євросоюзу,   книжкові виставки «Європейський простір» та «Єдність у розмаїтті».

spacer