Центральна бібліотечна система інформує

ІНФОРМАЦІЙНО-ЮВІЛЕЙНА ВІДЕОЗУСТРІЧ З АДОЮ РОГОВЦЕВОЮ

         Відома народна артистка України, герой України, наша землячка  Ада Миколаївна Роговцева   відзначила  своє 80-річчя. Народилась вона 16 липня 1937 року в місті  Глухові Cумської області. До ювілейної дати знаменитої акторки бібліотека для своїх відвідувачів підготувала   інформаційно-ювілейну відеозустріч “Світло любові і доброти”, в ході якої присутні  ознайомилися з її творчістю і таким не простим особистим життям.  

spacer
spacer

500-РІЧЧЯ РЕФОРМАЦІЇ

На виконання Указу Президента України від 26.08.2016 №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» заплановано проведення тематичних, інформаційних заходів.

spacer
spacer

УСЕ ПРО ЄВРОПУ

У минулому році центральна районна бібліотека включилась у роботу в проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». Впродовж року було проведено ряд  заходів, які ознайомили наших користувачів з історією, культурою, архітектурою, видатними місцями багатьох європейських країн.

spacer
spacer

ВИСТАВКА-ПАНОРАМА «УКРАЇНА ЄДИНА»

Діяльність бібліотеки в новому році  розпочинається з оновлення книжкових виставок. Так у читальній залі оформлена постійно діюча виставка-панорама «Україна єдина», яка буде розкривати протягом року знакові події та дати нашої держави.

spacer

ГРУЗИНСЬКИЙ КОМАНДИР Д.БАКРАДЗЕ

Ніколи не забуде вдячне людство славних подвигів, які  здійснили тисячі патріотів у роки Другої світової війни. Найвідважніші та наймужніші воїни були удостоєні високого звання Героя Радянського Союзу.  

spacer

ГЕРОЙ ІЗ РОТІВКИ

Ми  пишаємося тим, що живемо в країні з такою багатою історією. Україна пройшла тисячолітній шлях: від часів могутньої Київської Русі до сучасної незалежної країни. Нашим пращурам неодноразово доводилося відбивати загарбників та захищати рідні оселі від чужинців. У минулому кожен клаптик нашої Батьківщини захищали і прославляли його герої. У роки Другої світової війни нашу Путивльщину прославили 10 героїв-ковпаківців,  а ще герої – уродженці Путивльщини, серед них Опадчий Федір Федорович, уродженець села Ротівка, якому 14 січня виповнюється 110 років від дня народження.

spacer

ДЕРЖАВНА СИМВОЛІКА – ЗОВНІШНЯ АТРИБУТИКА КРАЇНИ

Україна… Історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю та щастя. Вистраждавши, виборовши волю, Україна має нині свої державні символи, які уособлюють її історію, її сутність. У цьому році наша символіка святкує свій 25-й ювілей. У читальній залі центральної бібліотеки організовано книжкову виставку-досьє «Держави символи великі», література якої несе інформацію про Державні Гімн, Герб і Прапор України.

spacer