Центральна бібліотечна система інформує

ВІТАЄМО З ДНЕМ РОДИНИ

День сім’ї — відносно молоде свято і стало відзначатися в нашій країні з 2012 року. Відповідний Указ Президента України №1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

spacer
spacer
spacer

ШУКАЙТЕ ЖІНКУ У ВІРШАХ ТА ПРОЗІ

Міжнародний жіночий день 8 березня – одне з головних свят першого весняного місяця, на яке з нетерпінням чекають усі жінки. Це не тільки свято пробудження від зимового сну жінки-природи, це й день народження мрій на майбутнє і звичайно ж свято всіх представниць слабкої, але такої прекрасної половини людства.

spacer

ФРЕДЕРІК ШОПЕН – ГОРДІСТЬ ПОЛЬЩІ

1 березня виповнилося 210 років від дня народження великого польського композитора-романтика, засновника польської піаністичної школи Фредеріка Шопена. Його твори не залишають байдужими не одне покоління любителів фортепіанної музики. По праву великого митця називали «поетом фортепіано».

spacer
spacer
spacer

НОВИНКИ: ЧИТАЙ! ДІЗНАВАЙСЯ! ДИВУЙСЯ!

Неабияке задоволення для любителів читання приносять нові книг, коли надходять у бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.Нещодавно наша бібліотека поповнилася широким асортиментом книг.

spacer

УКРАЇНА ТУРИСТИЧНА

Наша Україна — це країна з багатою історією, тож не дивним є розмаїття як природних, так і рукотворних пам’яток, яких  вистачить не на один рік мандрівок.

spacer

ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого в Україні відзначають День героїв Небесної Сотні – пам’ятний день на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

spacer