Центральна бібліотечна система інформує

КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

В центральній  бібліотеці вчать користуватися  комп`ютером, смартфоном, планшетом, інтернетом, онлайновими сервісами, а також     працівники консультують як пройти навчання на платформі «Дія. Цифрова освіта». Тож ми запрошуємо всіх бажаючих.

spacer
spacer

ГЛІД — УНІКАЛЬНИЙ ДАРУНОК ПРИРОДИ

На період карантинних заходів  бібліотека розширила діапазон послуг та ресурсів, які можна отримати віддалено, – онлайн чи на телефон. Тому для відвідувачів клубу «Материнка» ми пропонуємо  онлайн  ознайомлення  з літературою по темі чергового  засідання  «Глід – унікальний дарунок природи». В аптечці людини, яка страждає серцево-судинними захворюваннями, обов’язково повинні бути препарати з глоду, вважають лікарі. Глід не лише покращує роботу серця і знижує артеріальний тиск, але й заспокоює нерви. До того ж, ягоди глоду – смачні ласощі.

spacer

ПРАВОВА ДОПОМОГА В ОБЛИЧЧЯХ

З метою поширення інформації щодо своєї діяльності та захисту громадян в правовому полі центральна бібліотека долучилася до фотовиставки «Правова допомога в обличчях», організованої Сумським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги під гаслом «Ми тут, щоб допомогти». Презентацію виставки провела начальник відділу Путивльського бюро правової допомоги Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Анастасія Южакова.

spacer
spacer

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Ой хустино, хустиночко!

                                                                                                                 Мережана, шита.

                                                                                                                                        Т.Г.Шевченко

spacer
spacer

УКРАЇНА 1933

Сьогодні, 26 листопада відділ абонементу Сумської обласної наукової бібліотеки  проводив    онлайн-зустріч з Бондаренком  Миколою Михайловичем — художником-графіком, живописцем, краєзнавцем, заслуженим діячем мистецтв України з міста Буринь.  Микола Михайлович –    автор  обласного Меморіалу жертвам Голодомору 1932–1933 років в Україні в селі Піски Буринського району, пам’ятника в селі Чернечо-Слобода за цією ж тематикою, унікальної книги «Україна – 1933: Кулінар­на книга. Пам’ять людська», за яку він отримав орден «За заслуги» III ступеня. Приєдналися до спілкування і працівники центральної бібліотеки.

spacer

ІЗ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТІМ ГОЛИМ РОКОМ

…Із тридцять третім голим роком,

Голодно-голим та німим,

Та тричі пухлим. Хай би з ним

Поїли б кору і комору,

Траву і шкуру, цвіль і міль,

Та мерли б жовті, як з похміль,

Без трун понесені із двору.

Нізащо. Просто. Без вини.

А. Малишко

spacer

ДОНБАС І КРИМ: ЧАС, ПРОСТІР, СОЦІУМ

У цей непростий час дуже важливо кожному усвідомлювати ідею єдності нашої  держави. Тож  з метою популяризації видань про Донбас, Крим та Севастополь в центральній районній бібліотеці організовано книжкову виставку «Донбас і Крим: час, простір, соціум».

spacer