Центральна бібліотечна система інформує

ПАРТИЗАНСЬКИЙ ШЛЯХ ВІД ПУТИВЛЯ ДО КАРПАТ

«Партизани – наша слава, наша гордість.

Партизани – цеті сини України,

перед якими скинуть шапки цілістоліття,

якимипишатимутьсяціліпокоління і складатимуть про них думи і пісні.

Ценевмирущий символ безсмертянашого доброго і чесного народу»

Олександр Довженко

spacer
spacer

ДО КРАЇНИ ЗНАНЬ МАНДРУЄМО З КНИЖКАМИ

В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

spacer

ГОЛОВНЕ СВЯТО ДЕРЖАВИ

24 серпня вільній та незалежній Україні виповнюється 27 років.   З кожним роком наша країна  стає міцнішою та красивішою.Подорожувати по Україні — значить милуватися просторами і шикарними пейзажами, а також розкривати віхи  історії країни. Як багато прекрасних місць є у нас, а не десь там за сімома морями. Але часто українці навіть не знають, скільки всього незвичайного і дивного навколо, буквально в сусідньому місті. Тож якраз  напередодні  Дня Незалежності України  користувачі бібліотеки здійсниливіртуальні інтернет-мандри  «Україна унікальна – Україна надзвичайна». Впродовж заходу на екрані телевізора  одна за одною змінювалися картинки з живописними фортецями, древніми храмами, унікальними архітектурними пам’ятками та  просто чудовими краєвидами, яким можуть позаздрити багато інших  країн світу.

spacer

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПАСІЧНИКА В ПУТИВЛІ

Професійне свято День пасічника в Україні відзначається в другій декаді серпня. Встановлено Указом Президента у 1997 році. Програма святкування  Дня пасічника в Путивлі  включили  організацію медового  ярмарку і культурних заходів, вшанування праці пасічників і бджолярів.

spacer

КРАЇНИ СВІТУ, МОВ КВІТИ НА ЛАНАХ

Там, де розкішні килими зелені грають усіма барвами веселки, де трави ніжно лоскоче вітер, а тендітні пелюстки квітів дарують пахощі на сотні і тисячі метрів, розкинулись найкрасивіші долини світу. Щовесни буяють вони соковитим різнотрав’ям, з усіх усюд приваблюючи шанувальників прекрасного. Навколишній світ неймовірно прекрасний.

spacer

ВІКТОРУ ВЕЧЕРСЬКОМУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 60 РОКІВ

Сьогодні досліднику архітектури України  Віктору Вечерському виповнюється 60 років від дня його народження. Архітектор пов’язаний з Путивлем, він є один із авторів проекту створення Державного історико-культурного заповідника, а також автором понад 600 наукових публікацій, 40 наукових монографій і науково-популярних книжок.

spacer

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ВЛІТКУ

09 серпня 2018 року

Літо – пора відпусток і веселого проведення часу. З цією порою року пов’язано багато позитивних речей і емоцій. Серпень – екватор літа. Тому саме зараз жіноче об’єднання «Вдохновение» вирішили зібратись та у дружній веселій компанії поспілкуватись один з одним і провести бібліотечний уікенд "Активний відпочинок твого літа".

 Бібліотекар  центральної бібліотеки Вікторія Привальцева,  запропонувала  жінкам  прослухали найцікавіщі факти про літню пору року, подивитись  відеоролики топ-5 "Літні прохолодні напої", топ-5 "Способи врятувалися від спеки".  

Цікавою для клубівців стала пізнавальна  гра- вікторина "Вокруг света" переможиця  якої отримала соковиті яблука. Наприкінці заходу всі мали можливість втамувати спрагу дегустуючи запропонований Вікторією  прохолодний, освіжаючий напій "Мохіто літній". Жінки ділилися рецептами  напоїв, жваво спілкувалися та насолоджувалися музичними композиціями літа.

                Завершився захід бібліографічним оглядом тематичної підбірки літератури "Літній  відпочинок".

spacer

ПРО ТВОРЧІСТЬ ПАНТЕЛЕЙМОНА КУЛІША

… Все прах земний, тілько діло і слово
наше праведне останеться навіки.

Пантелеймон Куліш

         До річниці від дня народження відомого  українського письменника, публіциста, історика, етнографа, літературного критика та перекладача, творця української мови й нації, фольклориста Пантелеймона Олександровича Куліша в бібліотеці протягом дня проходив відеоряд "Життя, що схоже на театр". А  твори П.Куліша та література про нього   представлені на тематичній поличці "Велич особистості".

spacer

ГАРНІ КНИГИ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

…Хай вогнище наше горить, не згасає,
  Домашнім теплом всі серця зігріває,
  Уся мудрість книг об’єднає родину
  У прагненні знань та читання донині…

         Книги завжди були джерелом  отримання знань, духовних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі. 

spacer