Центральна бібліотечна система інформує

spacer

ЗУСТРІЧ В «МАТЕРИНЦІ»

На сьогоднішню лабораторію здоров’я «Прості засоби для зміцнення та лікування ясен» в  фіто-клубі «Материнка» зібрались прибічники нетрадиційної медицини, аби розглянути питання догляду за ротовою порожниною.   

spacer

«УКРАЇНСЬКА ПРИМА» МАРІЯ ПРИМАЧЕНКО

12 січня  виповнюється 110 років  від дня  народження геніальної,  української, народної художниці  Марії Примаченко (Приймаченко), яка створила величезну кількість чарівних, ні на що не схожих і приголомшливих своїми сюжетами та фарбами картин.

spacer

СУМЩИНІ-80

Вишнева гілка матері-Вкраїни –

Земля Сумська, заглиблена в віки.

                                                                                                       Гриценко М.

spacer
spacer

«ПРАВОВА ОБІЗНАНІСТЬ – КРОК ДЛЯ ВИПРАВЛЕННЯ»

7 грудня 2018 року персоналом Путивльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській  області в рамках заходів присвячених  Всеукраїнському тижню правабуло організовано відвідування Путивльської центральної районної бібліотеки з суб’єктами пробації, які перебувають на обліку. До заходу долучилися фахівець Путивльського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ГаннаКіцаненко,  головний спеціаліст служби у справах дітей Путивльської районної ради Сергій Шуляков та начальник Путивльського бюро правової допомоги Налалія Удод.

spacer

У ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Щороку 7 грудня українське суспільство відзначає День місцевого самоврядування. Щоб віддати належне працівникам місцевих органів влади в їх професійне свято в районному будинку культури проходили урочистості. До заходу бібліотечні працівники підготували виставку-експозицію. 

spacer

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

День Збройних сил України. Це свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі. А ще це свято всіх тих, хто носить погони, хто служить в українській армії і готовий захищати Батьківщину,  її міць і кордони.

spacer
spacer

ГОЛОДОМОР 1932-1933РР.

День жалю… День скорботи, печалі
Запалив нашу пам’ять. Свічки –
Цетідуші, листочки опалі,
Хто став тінню в голодні роки.

НаталіяПогребняк

spacer