Центральна бібліотечна система інформує

spacer
spacer

ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

Круглий стіл на тему «Відкриття власної справи» відбувся сьогодні в центральній районній бібліотеці для відвідувачів бібліотеки та її співробітників. Провели захід працівники  Сумського місцевого центру з надання   безоплатної вторинної  правової допомоги та працівники   Путивльського бюро правової допомоги.

spacer

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Вересневий туман огортає світанкові роси.
Це початок дзвінкій, гомінливій школярській порі.
Десь пшениці й жита укладаються в рівні покоси.
Школа ж двері відкрила назустріч своїй дітворі.

spacer

ЦІКАВА ЗУСТРІЧ

Сьогодні відбулась чергова експрес-зустріч начальника відділу «Путивльське бюро правової допомоги» Г. Шатіліна з працівниками та відвідувачами районних бібліотек. Георгій Павлович надав цікаву інформацію про конкурс на навчання для громадських радників. 

spacer

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ – СВЯТО СВОБОДИ, ГРОМАДСЬКОГО МИРУ І ДОБРОЇ ЗГОДИ ВСІХ ЛЮДЕЙ НА ОСНОВІ ЗАКОНУ І СПРАВЕДЛИВОСТІ.

З нагоди 26-ї річниці Незалежності України в районній бібліотеці до уваги користувачів було організовано відео перегляд «Моя Україна»,де представлені сторінки незалежності починаючи з 1991 року. Протягом року в читальній залі бібліотеки діє виставка-панорама «Україна – єдина», яка розкриває знакові події та дати нашої держави. Колектив районної бібліотеки вітає всіх Вас з Днем Незалежності України! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, віри, надії, любові і мирного неба над головою.

spacer
spacer

ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ЦРБ

Круглий стіл на тему «Дії заради майбутнього: захисти себе зараз» відбувся сьогодні в центральній районній бібліотеці для відвідувачів бібліотеки та її співробітників. Провели захід модератор, директор Сумського місцевого центру з надання   безоплатної вторинної  правової допомоги Валентина Трошечко, начальник відділу «Путивльське бюро правової допомоги» Георгій Шатілін, адвокат системи БВПД, фахівець з медицинського права, аудитор Ольга Сінько, голова громадської організації «Калинове гроно» Ніна Чернявська та Альона Соловйова.  Зустріч була дуже цікавою і корисною. 

spacer

ІНФОРМАЦІЙНО-ЮВІЛЕЙНА ВІДЕОЗУСТРІЧ З АДОЮ РОГОВЦЕВОЮ

         Відома народна артистка України, герой України, наша землячка  Ада Миколаївна Роговцева   відзначила  своє 80-річчя. Народилась вона 16 липня 1937 року в місті  Глухові Cумської області. До ювілейної дати знаменитої акторки бібліотека для своїх відвідувачів підготувала   інформаційно-ювілейну відеозустріч “Світло любові і доброти”, в ході якої присутні  ознайомилися з її творчістю і таким не простим особистим життям.  

spacer
spacer