Центральна бібліотечна система інформує

spacer

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

                                                                        Україно, ти — моя молитва,

                                                                        Ти моя розпука вікова…

                                                                        Гримотить над світом люта битва

                                                                        За твоє життя, твої права.

                                                                                                             В. Симоненко

spacer
spacer

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Щороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.   Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини.

spacer

ОНЛАЙН-СЕМIНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК ОБЛАСТI

Сьогодні  на базi комунального закладу Сумська обласна унiверсальна наукова бiблiотека проходив онлайн-семiнар для працівників публічних бібліотек областi на тему «Публiчна бiблiотека–простiр для реалiзацii iдей громади».  Долучились до семінару у форматі он-лайн і фахівці Путивльської ЦБС. Цікаві виступи та повідомлення з практики роботи колег області спонукали бібліотечних працівників нашої ЦБС  до розвитку бібліотечних інновацій, організації сучасного бібліотечного простору, реклами бібліотечних послуг. 

spacer

ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Щороку, 28 липня в Україні у день пам’яті святого рівноапостольного князя  Володимира на державному рівні відзначається православне свято — День хрещення Київської Русі –України.

spacer

ВОЛОДИМИР ВИННИЧЕНКО

28 липня громадськість України відзначатиме 140-річчя від дня народження видатного українського прозаїка, драматурга, політика, громадського діяча, художника Володимира Кириловича Винниченка (1880−1951).

spacer

ВІТАЄМО З ДНЕМ РОДИНИ

День сім’ї — відносно молоде свято і стало відзначатися в нашій країні з 2012 року. Відповідний Указ Президента України №1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

spacer
spacer
spacer