Центральна бібліотечна система інформує

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ НАЦИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

11 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів, який було встановлено у 1991 році згідно з рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

spacer
spacer

ДЕНЬ ЩАСТЯ У БІБЛІОТЕЦІ

Чотири роки тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають саме 20 березня вдень весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.        

spacer

ДЕНЬ ВЗАЄМНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Серед основних функцій   бібліотеки слід виділити інформаційну, яка  передбачає надання   широкого спектру сучасних послуг, зручного доступу до інформаційних потоків і задоволення запитів користувачів у різних видах інформації.  

spacer
spacer
spacer
spacer

КАЛИНА – РЯТІВНА ЯГОДА

Калина — рослина-лікар, рослина-символ, рослина-легенда. Все в ній — чи то кора, гілки, білі квіти або яскраво-червоні ягоди — цілюще. І не просто цілюще, а й здатне творити дива.

spacer

ПРОФЕСІЙНА ЗУСТРІЧ

З метою поглиблення і удосконалення практичної і теоретичної підготовки бібліотекарів в  районній бібліотеці на професійну зустріч зібрались бібліотекарі централізованої бібліотечної системи і бібліотекарі ОТГ.

spacer

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Не перший  рік  в центральній бібліотеці діє пункт безоплатної правової допоги, де за потребою користувачів надають  вичерпні юридичні консультації фахівці Путивльського бюро безоплатної правової допомоги.

spacer