Центральна бібліотечна система інформує

ПРО УКРАЇНСЬКУ РЕВОЛЮЦІЮ 1917-1921 РОКІВ

У 1917 р. Україна вступила в новітню добу своєї історії. Про ті часи відображено  в підручниках історії, історичних довідниках та енциклопедіях, сторінках періодичних видань. В нашій бібліотеці висвітлення подій Української революції 1917–1921 рр.   відбувається в рамках заходів із відзначення 100-річчя першого досвіду українського державотворення у ХХ столітті.  Революція була явищем загальноукраїнським. У всіх регіонах країни розвивався національний рух, створювалися та діяли українські органи влади, політичні партії та громадські інституції, відроджувалася культура.

spacer
spacer
spacer

КЛУБ «МАТЕРИНКА»

Сьогоднішнє чергове засідання прихильників народної медицини в  клубі «Материнка» присвячувалось дивовижній рослині – розторопші плямистій.

spacer
spacer
spacer

ІГОР АНТОНИЧ – 110 РОКІВ

5 жовтня виповнюється 110 років від дня народження одного з найвидатніших українських поетів першої половини ХХ століття,  поета всеєвропейського масштабу Богдана-Ігоря  Антонича (05.10.1909 – 06.07.1937).

spacer

ЗДОРОВА ЗЕМЛЯ –ЗДОРОВА ЛЮДИНА

Як завжди несподівано і раптово закінчується літо і приходить осінь. Осінь – час збору врожаю, адже все, що ви робили починаючи з ранньої весни, було заради цього. Саме тому клубівці «Органічного землеробства» вирішили завітати до бібліотеки на захід асорті година «Здорова земля –здорова  людина», щоб розглянути цю тему детальніше та поділитися один з одним отриманими результатами за городній сезон.

spacer

КНИЖКОВИЙ ДЖЕМ – ЦЕ СМАЧНО!

Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

spacer

ЕКСКУРСІЯ

Осінь – це пора знайомства студентів-першокурсників з  бібліотеками. Саме така екскурсія-знайомство студентів 1-А курсу педагогічного коледжу (куратор Ю. М. Бєланова)  з нашою  бібліотекою і  відбулась сьогодні.  

spacer