Центральна бібліотечна система інформує

ДЕНЬ ЄВРОПИ

У травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Україна є частиною Європи.   З метою поширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни у районній бібліотеці, одній із переможців проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках»,  відбувся День Європи  під гаслом «В Європу з Україною в серці». Відзначити День Європи до бібліотеки завітали учні  НВО, ЗОШ №1, ЗОШ №2, студенти коледжу СНАУ, викладачі, члени євроклубів та гості. Захід розпочався під звуки гімну Європейського Союзу. З привітальним словом виступив керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради Микола Дмитрович Лук’яненко.

spacer
spacer

РІДНА СІМ’Я

 

                                                                                                                           Сім’я, родина в кожного хай буде,
                                                                                                                                       В ній стільки щастя, мудрості й тепла!
                                                                                                                              Живіть щасливо на землі цій, люди,
                                                                                                                       Й щоб доля ваша світлою була!

 

До міжнародного дня сім’ї, встановленого  Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і який відзначається щорічно 15 травня, в бібліотеці презентували книжково-журнальну мозаїку "Рідна домівка, рідна сім’я — тут виростає доля моя".  Увазі користувачів пропонуємо  різноманітні книги та періодичні видання   про  звичаї , традиції української родини, про  її обереги, виховання, дозвілля в сім’ї тощо.

spacer

ЗНАКОВА ПОСТАТЬ УКРАЇНСЬКОЇ АГРАРНОЇ НАУКИ

Україна — одна з найбільших аграрних країн з багатьма традиціями. Серед корифеїв аграрної науки  та її складової дослідної справи по праву визнано Віктора Івановича Сазанова, який наридовся  в 1879 році  у м. Путивлі, і саме сьогодні 13 травня йому виповнюється 140 років від дня його народження.

spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer

Зупинимо туберкульоз разом

         24 березня ─  Всесвітній день боротьби з захворюванням на туберкульоз,  відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я з 1993 року. Саме 24 березня 1882 року німецький мікробіолог Роберт Кох повідомив про відкриття збудника туберкульозу, за що й був у 1905 році відзначений Нобелівською премією з фізіології та медицини.

    Мета Дня  боротьби з туберкульозом – підвищити рівень обізнаності населення щодо глобальної епідемії туберкульозу та розповісти про способи її профілактики.   

spacer