Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

spacer

ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ В УМОВАХ ЗАПРОВАДЖЕННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Державна служба України з питань праці надала рекомендації комісіям підприємств, які стосуються розслідування нещасних випадків та гострих професійних захворювань в умовах запровадження карантину. А саме:

spacer

ПАМ’ЯТКА РОБОТОДАВЦЮ ПРИ НАСТАННІ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ (гострого професійного захворювання (отруєння)

Керівник робіт зобов’язаний:

— терміново організувати надання першої невідкладної допомоги потерпілому, забезпечити у разі потреби його доставку до закладу охорони здоров’я;

spacer

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН В ГЛУХІВСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Глухівському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

spacer
spacer

ПРІОРИТЕТИ ФОНДУ: СВОЄЧАСНЕ І В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ НАДАННЯ ДОПОМОГ

Відповідно до діючого законодавства, Фонд соціального страхування України є органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та медичним страхуванням, провадить акумуляцію страхових внесків, контроль за використанням коштів, забезпечує фінансування виплат за цими видами страхування. Зокрема, надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по догляду за дитиною або хворим членом родини, допомогу по вагітності та пологах.  Ці види матеріального забезпечення виплачуються, починаючи з шостого дня тимчасової непрацездатності й до моменту одужання або встановлення МСЕК інвалідності (перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця).

spacer

ЯК ПРОЙТИ РЕАБІЛІТАЦІЮ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

Одним із найголовніших і найприорітетніших завдань Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) є не тільки оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності. Саме тому, працюючий, який гостро хворіє, може отримати послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду.

spacer

ЗИМА НА ПОРОЗІ! ПОПЕРЕДЖУЄМО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ НА ВИРОБНИЦТВІ ВЗИМКУ

З метою попередження нещасних випадків та аварій на підприємствах у зимовий період, під час морозів, снігопадів та ожеледиці, пропонуємо впровадити на підприємстві заходи, спрямовані на попередження виробничого травматизму в ускладнених зимових погодних умовах, а саме:

spacer

НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІКАМИ ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ НАПРАВИВ 61,7 МЛН ГРИВЕНЬ

Понад 14,4 тис. потерпілих на виробництві було забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення за кошти Фонду соціального страхування України у І півріччі 2019 року. Загалом на ці цілі Фонд направив 61,7 млн гривень.

spacer

5,8 ТИС. ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ПРОЙШЛИ ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЮ ЗА КОШТИ ФОНДУ

Фонд соціального страхування України фінансує послуги з лікування в закладах охорони здоров’я та подальшої медичної реабілітації для всіх застрахованих осіб, які отримали травми або профзахворювання на виробництві з метою якнайшвидшого відновлення їх здоров’я.

spacer