Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

ФОНД ПОГАСИВ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Фонд соціального страхування України профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 25 червня. Загалом на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, допомог по вагітності та пологах і на поховання сьогодні Фонд направив 1,122 млрд гривень, профінансовано заяви-розрахунки з 23 травня по 25 червня включно.

spacer

ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ВИПАДКІВ ГОСТРОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ У МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Процедура проведення розслідування випадків гострих професійних захворювань, що сталися з працівниками, визначена Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337 (далі – Порядок).

spacer

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ

При формуванні заяви-розрахунку відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв‘язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 №12, в Додатку 1.1. «І. Матеріальне забезпечення» у колонці 10 вказують причину непрацездатності – 11,  тобто ізоляція від COVID-19.

spacer
spacer
spacer
spacer

ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ В УМОВАХ ЗАПРОВАДЖЕННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Державна служба України з питань праці надала рекомендації комісіям підприємств, які стосуються розслідування нещасних випадків та гострих професійних захворювань в умовах запровадження карантину. А саме:

spacer

ПАМ’ЯТКА РОБОТОДАВЦЮ ПРИ НАСТАННІ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ (гострого професійного захворювання (отруєння)

Керівник робіт зобов’язаний:

— терміново організувати надання першої невідкладної допомоги потерпілому, забезпечити у разі потреби його доставку до закладу охорони здоров’я;

spacer

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН В ГЛУХІВСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Глухівському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

spacer
spacer