Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

ЯК РОЗСЛІДУВАТИ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК: АЛГОРИТМ ДІЙ

Як розслідувати нещасний випадок, визначає Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві (затверджений постановою КМУ від 30.11.2011 № 1232; далі — Порядок № 1232).

spacer
spacer

ОХОРОНА ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Законодавство України покладає на всіх роботодавців обов'язок щодо забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці. Витрати на охорону праці на підприємстві згідно зі ст. 19 Закону «Про охорону праці» повинні становити не менше 0,5% від фонду оплати праці за попередній рік, а за невиконання законодавства про охорону праці до підприємства можуть бути застосовані санкції аж до заборони його експлуатації.

spacer

З 1 ЖОВТНЯ ДІЄ НОВА СИСТЕМА ФІНАНСУВАННЯ ЛІКАРНЯНИХ ЛИСТКІВ

З метою зменшення ризику затримок у виплаті матеріального забезпечення застрахованим особам та збільшення контролю за дотриманням роботодавцями прав застрахованих осіб, правлінням Фонду соціального страхування України було затверджено Постанову від 19.07.2018 № 12 «Про затвердження порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» (далі – Порядок).

spacer
spacer
spacer

«СИЛА ДУХУ» ГУРТУЄ ЛИШЕ ВОЛЬОВИХ

Для багатьох потерпілих на виробництві, людей з особливими потребами, життя розділилося на до і після травми. І таких на обліку в Глухівському відділенні УВД Фонду соціального страхування України у Сумській області перебуває 153 особи.

spacer

ПРИЙМАННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ «ВОСХОД»

З метою попередження виробничого травматизму та створення безпечних умов для оздоровлення вихованців. Страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Сергій Пищола, разом з керівництвом та відповідними спеціалістами Путивльського району взяв участь у роботі комісії по прийманню в експлуатацію дитячого оздоровчого табору «Восход», який розташований в мальовничій місцевості неподалік с. Пересипки Путивльського району. Страховим експертом акцентовано увагу на питаннях  дотримання правил техніки безпеки працюючих та безпеки життєдіяльності дітей.

spacer

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЯКЕ НАДАЄ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

Фонд соціального страхування України здійснює матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.

spacer

РОБОТОДАВЦЯМ НА ЗАМІТКУ

У першому кварталі 2018 року страховим експертом з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області було здійснено перевірки 10 підприємств щодо стану профілактичної роботи зі створення здорових та безпечних умов праці.

spacer