ВВД ФССНВ у Путивльському районі інформує

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС ЖНИВ

В агроформуваннях області настала пора  збору врожаю зернових культур, заготівлі грубих кормів, тому найбільш травмонебезпечним періодом є проведення зернозбиральних робіт.

spacer

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

spacer

СТАНДАРТ OHSAS 18001:2007 «СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ГІГІЄНОЮ ТА БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ»

Одним із ключових питань суспільно-політичного життя сучасної України є питання євроінтеграційного курсу нашої держави. Тому стає актуальним питання щодо запровадження суб’єктами господарювання міжнародних стандартів, які регламентують питання сумісності та взаємозамінності продукції, методи випробувань різних видів продукції, класифікації (терміни та визначення), технології, транспортування і зберігання, функціонування системи управління охороною здоров’я працівників, безпекою праці на виробництві та інше. Одним з таких стандартів є OHSAS 18001:2007 — міжнародний стандарт щодо розробки та впровадження систем управління охороною праці (далі – СУОП) на підприємствах. OHSAS – це абревіатура від англійського «Occupational Health and Safety Management Systems». Перекладається: «Система управління гігієною та охороною праці» (вітчизняна версия стандарта: ДСТУ OHSAS 18001:2010 «Система управління гігієною та безпекою праці»).

spacer

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Весняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні-квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і, майже така ж частка транспортних робіт.

spacer
spacer

ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ

Аналіз випадків виробничого травматизму підтверджує вирішальну роль виконавця робіт у створенні передумов формування травмонебезпечних ситуацій, адже значна їх кількість виникає з суб’єктивних причин, які пов’язані з особистістю та поведінкою працівника. Статистика свідчить, що основними причинами нещасних випадків на виробництві є організаційні та психофізіологічні. А саме, порушення вимог нормативних актів з охорони праці потерпілим або його особиста необережність.

spacer

Профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

Згідно діючого законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування одним із основних завдань Фонду та його робочих органів залишається профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

spacer
spacer
spacer

Дотримання вимог з охорони праці під час роботи з пестицидами і мінеральними добривами

9 травня цього року о 4 годині 20 хвилин у малому приватному виробничо-комерційному підприємстві «Донець» Кролевецького району при проведенні польових робіт з внесення безводного аміаку стався його виток.

spacer