Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

ЗАХИСТ ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ — ОДНЕ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ЗАВДАНЬ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

3 грудня  — Міжнародний день інвалідів. Про діяльність Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області із соціального захисту інвалідів праці розповідає начальник відділення Лариса ЗАБАРА.

spacer

ЗИМОВИЙ ТРАВМАТИЗМ: НАСЛІДКИ, ПРОФІЛАКТИКА, ПОВЕДІНКА

З настанням зими кількість травм як серед населення в цілому, так і серед працівників зокрема, значно зростають. При цьому вони стають не лише частішають, але й стають важчими, а інколи закінчуються смертельними наслідками. Тому ще раз згадаємо про заходи безпеки у холодну пору року.

spacer

ЯК ЗАЙВА ВАГА МОЖЕ ВПЛИВАТИ НА БЕЗПЕКУ ПРАЦІ

Сучасна робоча сила стає все важчою і важчою в прямому сенсі цього слова. Виною всьому і наш спосіб життя, і їжа, багата вуглеводами і жирами, яку ми споживаємо, мала фізична активність. Є і деяка генетична схильність до повноти, порушення обміну речовин організму. Причин виникнення випадків ожиріння дуже багато, а боротися з ними складно, але необхідно. Значна частина населення страждає ожирінням, причому кількість таких людей зростає з кожними роком, для прикладу, в Америці ожирінням страждає кожен третій чоловік. Як же розмір талії і стегон може впливати на безпеку праці?

spacer

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АТО – МЕШКАНЦІ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області за рахунок коштів Фонду забезпечує учасників АТО (працюючих) путівками на медичну реабілітацію в таких реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів як:

spacer

ВИРОБНИЧА ТРАВМА. ОБОВ’ЯЗКИ ПІДПРИЄМСТВА ЩОДО КОМПЕНСАЦІЙ ПОСТРАЖДАЛОМУ

Основний закон Держави — Конституція України — статтею 43 гарантує кожному право на працю. Цією ж статтею Конституція визначає, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.

spacer

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

З 1 серпня 2017 року розпочинає роботу Фонд соціального страхування України, який утворений шляхом об’єднання Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

spacer

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС ЖНИВ

В агроформуваннях області настала пора  збору врожаю зернових культур, заготівлі грубих кормів, тому найбільш травмонебезпечним періодом є проведення зернозбиральних робіт.

spacer

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

spacer

СТАНДАРТ OHSAS 18001:2007 «СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ГІГІЄНОЮ ТА БЕЗПЕКОЮ ПРАЦІ»

Одним із ключових питань суспільно-політичного життя сучасної України є питання євроінтеграційного курсу нашої держави. Тому стає актуальним питання щодо запровадження суб’єктами господарювання міжнародних стандартів, які регламентують питання сумісності та взаємозамінності продукції, методи випробувань різних видів продукції, класифікації (терміни та визначення), технології, транспортування і зберігання, функціонування системи управління охороною здоров’я працівників, безпекою праці на виробництві та інше. Одним з таких стандартів є OHSAS 18001:2007 — міжнародний стандарт щодо розробки та впровадження систем управління охороною праці (далі – СУОП) на підприємствах. OHSAS – це абревіатура від англійського «Occupational Health and Safety Management Systems». Перекладається: «Система управління гігієною та охороною праці» (вітчизняна версия стандарта: ДСТУ OHSAS 18001:2010 «Система управління гігієною та безпекою праці»).

spacer

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Весняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні-квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і, майже така ж частка транспортних робіт.

spacer