Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ЗАСТРАХОВАНИХ БАТЬКІВ ЗА КОШТИ ФОНДУ

Право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) має кожна застрахована особа, а також члени її сім’ї (діти) за наявності медичних показань.

spacer

ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ

У комунальному закладі Сумської обласної ради «Путивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» учнів, вчителів, батьків за доброю традицією зі святом останнього дзвоника привітали посадовці. На даному заході начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Глухівського відділення Фонду соціального страхування України у Сумській області Вікторія Орлова разом із страховим експертом з охорони праці відділення Сергієм Пищолою підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Найбільш активні учасники були нагороджені дипломами та отримали подарунки.

spacer

ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ

Начальник Глухівського відділення Фонду соціального страхування України у Сумській області Лариса Забара разом із страховим експертом відділення Сергієм Пищолою взяли участь у виховному заході, який підготували учні 6-го класу Путивльського НВО: загальноосвітня школа І ступеня-гімназія, де були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Атмосфера, що панувала під час заходу, вкотре підтвердила важливість та необхідність організації й проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”.  Переможці конкурсу отримали подарунки від соцстрахівців, а призери – солодощі.

spacer

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році в Сумській області заходів з нагоди Дня охорони праці до органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, керівників і підприємств, установ та організацій

spacer

ВЗАЄМОДІЯ З ФАХІВЦЯМИ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ

З метою ефективного використання коштів Фонду соціального страхування України, забезпечення застрахованих осіб відновним лікуванням, своєчасного відшкодування коштів за листками непрацездатності, Глухівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області налагоджено тісну взаємодію з медичними закладами Путивльщини.

spacer

ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ БЕЗ ТРАВМ ТА АВАРІЙ

З приходом весни та настанням сприятливих умов у підприємствах сільського господарства розпочинаються весняно-польові роботи. Цей травмонебезпечний період в сільськогосподарському виробництві зумовлений максимальним напруженням, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтування безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу. Під час виконання цих робіт працівникам доводиться проводити  цілий комплекс робіт із застосуванням мінеральних добрив, гербіцидів, протруювачів які використовуються при виконанні підживлення посівів, протравлення та перевезення насіннєвого матеріалу. Під час сівби використовуються отрутохімікати.

spacer
spacer

КОМІСІЇ ІЗ СОЦСТРАХУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ МАЮТЬ ПРАВО ПЕРЕВІРЯТИ ДОТРИМАННЯ ХВОРИМИ ПРИЗНАЧЕНОГО РЕЖИМУ ЛІКУВАННЯ

Комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам. Відповідно до рішень органу та на підставі поданої роботодавцем заяви-розрахунку Фонд соціального страхування України здійснює фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

spacer

ДО 21 СІЧНЯ РОБОТОДАВЦІ МАЮТЬ ВОСТАННЄ ПОДАТИ ЗВІТ ПО КОШТАХ ФОНДУ

Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за формою Ф4-ФСС з ТВП за підсумками 2018 року страхувальники мають подати до 21.01.2019. Відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 зазначена звітність скасована з 2019 року.

spacer
spacer