Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

spacer

ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ НЕ ВПЛИНЕ НА ЗДІЙСНЕННЯ ФОНДОМ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ І МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Усі види матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних і соціальних послуг, що фінансуються Фондом соціального страхування України, в умовах воєнного стану будуть надаватись безперебійно та в повному обсязі.

spacer

ЯК РОЗСЛІДУВАТИ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК: АЛГОРИТМ ДІЙ

Як розслідувати нещасний випадок, визначає Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві (затверджений постановою КМУ від 30.11.2011 № 1232; далі — Порядок № 1232).

spacer
spacer

ОХОРОНА ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Законодавство України покладає на всіх роботодавців обов'язок щодо забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці. Витрати на охорону праці на підприємстві згідно зі ст. 19 Закону «Про охорону праці» повинні становити не менше 0,5% від фонду оплати праці за попередній рік, а за невиконання законодавства про охорону праці до підприємства можуть бути застосовані санкції аж до заборони його експлуатації.

spacer

З 1 ЖОВТНЯ ДІЄ НОВА СИСТЕМА ФІНАНСУВАННЯ ЛІКАРНЯНИХ ЛИСТКІВ

З метою зменшення ризику затримок у виплаті матеріального забезпечення застрахованим особам та збільшення контролю за дотриманням роботодавцями прав застрахованих осіб, правлінням Фонду соціального страхування України було затверджено Постанову від 19.07.2018 № 12 «Про затвердження порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» (далі – Порядок).

spacer
spacer
spacer

«СИЛА ДУХУ» ГУРТУЄ ЛИШЕ ВОЛЬОВИХ

Для багатьох потерпілих на виробництві, людей з особливими потребами, життя розділилося на до і після травми. І таких на обліку в Глухівському відділенні УВД Фонду соціального страхування України у Сумській області перебуває 153 особи.

spacer

ПРИЙМАННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ «ВОСХОД»

З метою попередження виробничого травматизму та створення безпечних умов для оздоровлення вихованців. Страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Сергій Пищола, разом з керівництвом та відповідними спеціалістами Путивльського району взяв участь у роботі комісії по прийманню в експлуатацію дитячого оздоровчого табору «Восход», який розташований в мальовничій місцевості неподалік с. Пересипки Путивльського району. Страховим експертом акцентовано увагу на питаннях  дотримання правил техніки безпеки працюючих та безпеки життєдіяльності дітей.

spacer