Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

З 1 ЖОВТНЯ ДІЄ НОВА СИСТЕМА ФІНАНСУВАННЯ ЛІКАРНЯНИХ ЛИСТКІВ

З метою зменшення ризику затримок у виплаті матеріального забезпечення застрахованим особам та збільшення контролю за дотриманням роботодавцями прав застрахованих осіб, правлінням Фонду соціального страхування України було затверджено Постанову від 19.07.2018 № 12 «Про затвердження порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» (далі – Порядок).

spacer
spacer
spacer

«СИЛА ДУХУ» ГУРТУЄ ЛИШЕ ВОЛЬОВИХ

Для багатьох потерпілих на виробництві, людей з особливими потребами, життя розділилося на до і після травми. І таких на обліку в Глухівському відділенні УВД Фонду соціального страхування України у Сумській області перебуває 153 особи.

spacer

ПРИЙМАННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ «ВОСХОД»

З метою попередження виробничого травматизму та створення безпечних умов для оздоровлення вихованців. Страховий експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Сергій Пищола, разом з керівництвом та відповідними спеціалістами Путивльського району взяв участь у роботі комісії по прийманню в експлуатацію дитячого оздоровчого табору «Восход», який розташований в мальовничій місцевості неподалік с. Пересипки Путивльського району. Страховим експертом акцентовано увагу на питаннях  дотримання правил техніки безпеки працюючих та безпеки життєдіяльності дітей.

spacer

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЯКЕ НАДАЄ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

Фонд соціального страхування України здійснює матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.

spacer

РОБОТОДАВЦЯМ НА ЗАМІТКУ

У першому кварталі 2018 року страховим експертом з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області було здійснено перевірки 10 підприємств щодо стану профілактичної роботи зі створення здорових та безпечних умов праці.

spacer
spacer

ЄВГЕН БАЖЕНКОВ: ФОНД СОЦСТРАХУВАННЯ ЗБІЛЬШИВ РОЗМІР ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ НА 40,6%

Три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей, що здійснив Фонд соціального страхування України в цьому році, мають на меті відновити соціальну справедливість у розмірах щомісячних страхових виплат для осіб, які отримали інвалідність в різні роки, та підвищити соціальну захищеність загалом. На ці цілі Фонд спрямував 2,1 млрд гривень, наголошує директор виконавчої дирекції ФССУ Євген Баженков.

spacer

УВАГА! ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ!

Великі обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, збільшення кількості працівників і задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби є об’єктивними факторами, які збільшують вірогідність травматизму, особливо при недотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і внаслідок неналежної організації робіт.

spacer