Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

spacer

ЄВГЕН БАЖЕНКОВ: ФОНД СОЦСТРАХУВАННЯ ЗБІЛЬШИВ РОЗМІР ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ НА 40,6%

Три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей, що здійснив Фонд соціального страхування України в цьому році, мають на меті відновити соціальну справедливість у розмірах щомісячних страхових виплат для осіб, які отримали інвалідність в різні роки, та підвищити соціальну захищеність загалом. На ці цілі Фонд спрямував 2,1 млрд гривень, наголошує директор виконавчої дирекції ФССУ Євген Баженков.

spacer

УВАГА! ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ!

Великі обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, збільшення кількості працівників і задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби є об’єктивними факторами, які збільшують вірогідність травматизму, особливо при недотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і внаслідок неналежної організації робіт.

spacer

ОСУЧАСНЕННЯ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» Глухівським відділенням управління Фонду соціального страхування України у Сумській області у січні цього року проведено осучаснення щомісячних страхових виплат для потерпілих осіб, які мають право на виплати станом на 1січня 2018 року та перебували на обліку у 2008-2011 роках.

spacer

ЗАХИСТ ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ — ОДНЕ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ЗАВДАНЬ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

3 грудня  — Міжнародний день інвалідів. Про діяльність Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області із соціального захисту інвалідів праці розповідає начальник відділення Лариса ЗАБАРА.

spacer

ЗИМОВИЙ ТРАВМАТИЗМ: НАСЛІДКИ, ПРОФІЛАКТИКА, ПОВЕДІНКА

З настанням зими кількість травм як серед населення в цілому, так і серед працівників зокрема, значно зростають. При цьому вони стають не лише частішають, але й стають важчими, а інколи закінчуються смертельними наслідками. Тому ще раз згадаємо про заходи безпеки у холодну пору року.

spacer

ЯК ЗАЙВА ВАГА МОЖЕ ВПЛИВАТИ НА БЕЗПЕКУ ПРАЦІ

Сучасна робоча сила стає все важчою і важчою в прямому сенсі цього слова. Виною всьому і наш спосіб життя, і їжа, багата вуглеводами і жирами, яку ми споживаємо, мала фізична активність. Є і деяка генетична схильність до повноти, порушення обміну речовин організму. Причин виникнення випадків ожиріння дуже багато, а боротися з ними складно, але необхідно. Значна частина населення страждає ожирінням, причому кількість таких людей зростає з кожними роком, для прикладу, в Америці ожирінням страждає кожен третій чоловік. Як же розмір талії і стегон може впливати на безпеку праці?

spacer

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АТО – МЕШКАНЦІ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Глухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області за рахунок коштів Фонду забезпечує учасників АТО (працюючих) путівками на медичну реабілітацію в таких реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів як:

spacer

ВИРОБНИЧА ТРАВМА. ОБОВ’ЯЗКИ ПІДПРИЄМСТВА ЩОДО КОМПЕНСАЦІЙ ПОСТРАЖДАЛОМУ

Основний закон Держави — Конституція України — статтею 43 гарантує кожному право на працю. Цією ж статтею Конституція визначає, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.

spacer

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

З 1 серпня 2017 року розпочинає роботу Фонд соціального страхування України, який утворений шляхом об’єднання Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

spacer