Конкурс

spacer
spacer
spacer

Оголошення про конкурс

Путивльська районна рада оголошує конкурс на  заміщення  двох вакантних посад головних спеціалістів виконавчого апарату районної ради.

Основні вимоги до кандидатів  на заміщення вакантних посад:

повна вища освіта; стаж роботи за фахом у органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, навички роботи з комп’ютерною технікою – на рівні впевненого користувача (обов’язково).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою  Путивльської районної ради.

Особи, які бажають  взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Путивльської районної ради такі документи: заяву про участь у конкурсі, де зазначено, що заявник ознайомлений із встановленими  законодавством обмеженнями щодо прийняття  на службу  в органах місцевого самоврядування; особову картку (форма П – 2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6; копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати  і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України ,,Про засади запобігання і протидії корупції”, копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

За бажанням додається додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються в Путивльській районній раді за адресою: вул. Першотравнева, 84 (перший поверх),                 тел. 5-27-83.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.

 Конкурсна комісія

Порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Путивльської районної ради

spacer