Бюро правової допомоги інформує

ПРАВА ПАЦІЄНТА

Конституцією України закріплено за кожним громадянином право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування, також  чітко визначено, що в державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безкоштовно.

spacer

ПРАВА СПОЖИВАЧІВ

15 березня відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів, саме в цей день Путивльське бюро правової допомоги інформує споживачів Путивльського району про їх права.

spacer

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

З метою підвищення правової свідомості, культури та освіченості населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки, на виконання обласної програми правової освіти населення на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 30 сесії сьомого скликання Сумської обласної ради від 28.04.2017 та керуючись пунктом 7 Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сумський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запроваджує втілення в життя правопросвітництва громадян у Путивльському районі.

spacer

КРОК ДО ЩАСТЯ — УКЛАДАННЯ ШЛЮБУ

Мабуть, ні для кого не буде секретом, що інститут сім’ї переживає серйозну кризу. Кількість офіційних шлюбів зменшується, а кількість розлучень, навпаки, зростає. Багато хто взагалі живе у так званому цивільному шлюбі.

spacer
spacer
spacer

СУДОВИЙ ЗБІР

Судовий збір — це збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених у законі України «Про судовий збір». Судовий збір включається до складу судових витрат. Він справляється за подання до суду позовної заяви та іншої заяви, передбаченої процесуальним законодавством; за подання до суду апеляційної і касаційної скарг на судові рішення, заяви про перегляд судового рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами, заяви про скасування рішення третейського суду, заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду та заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України; за видачу судами документів; у разі ухвалення судового рішення, передбаченого цим Законом.

spacer
spacer
spacer
spacer