Бюро правової допомоги інформує

ЩО РОБИТИ, КОЛИ ВТРАТИЛИ ДЕРЖАВНИЙ АКТ НА ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ?

У зв’язку з створенням Державного земельного кадастру, запровадженням нових правил реєстрації земельних ділянок та прав на них дублікати державних актів на право власності на земельну ділянку у зв’язку з їх втратою, пошкодженням чи зіпсуванням не видаються.

spacer
spacer
spacer

ІНДЕКСАЦІЯ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД УМОВ ДОГОВОРУ

Яким чином враховувати індексацію нормативної грошової оцінки земель, якщо у договорі розмір орендної плати прив'язано до нормативної грошової оцінки землі? Чи слід обов'язково оформляти додаток до договору при зміні нормативної оцінки землі? Чи достатньо розпорядження органу місцевого самоврядування про таку зміну, а розрахунок маємо робити самостійно?

spacer
spacer

ПОДАТОК НА ЖИТЛО: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Наразі постійно звучить з різних джерел, що власникам житлових приміщень потрібно сплачувати податок на житло, але досить часто пересічним громадянам важко розібратися за що потрібно платити, як платити, скільки платити. Спробуємо пояснити та навести приклади сплати податку на житлові приміщення.

spacer

АЛІМЕНТИ ПО-НОВОМУ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

08 липня 2017 року набрав чинності Закон України № 2037-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів. Прийнятим законом було внесено ряд кардинальних змін що торкнулися розміру аліментів, порядку провадження щодо стягнення аліментів, розпорядження коштами , що надійшли в якості аліментних виплат.

spacer

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН! КОНКУРС НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ РАДНИКІВ!

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.   

spacer
spacer
spacer