Бюро правової допомоги інформує

ІНДЕКСАЦІЯ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД УМОВ ДОГОВОРУ

Яким чином враховувати індексацію нормативної грошової оцінки земель, якщо у договорі розмір орендної плати прив'язано до нормативної грошової оцінки землі? Чи слід обов'язково оформляти додаток до договору при зміні нормативної оцінки землі? Чи достатньо розпорядження органу місцевого самоврядування про таку зміну, а розрахунок маємо робити самостійно?

spacer
spacer

ПОДАТОК НА ЖИТЛО: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Наразі постійно звучить з різних джерел, що власникам житлових приміщень потрібно сплачувати податок на житло, але досить часто пересічним громадянам важко розібратися за що потрібно платити, як платити, скільки платити. Спробуємо пояснити та навести приклади сплати податку на житлові приміщення.

spacer

АЛІМЕНТИ ПО-НОВОМУ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

08 липня 2017 року набрав чинності Закон України № 2037-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів. Прийнятим законом було внесено ряд кардинальних змін що торкнулися розміру аліментів, порядку провадження щодо стягнення аліментів, розпорядження коштами , що надійшли в якості аліментних виплат.

spacer

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН! КОНКУРС НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ РАДНИКІВ!

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.   

spacer
spacer
spacer
spacer

Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснюватиме функції прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань

В Україні запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Метою проекту є забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

spacer

Шановні громадяни, фізичні особи — підприємці, керівники та засновники підприємств, установ, організацій та закладів

Реєстраційна служба Путивльського районного управління юстиції Сумської області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)»№ 191 -УІІІ від 12X2.2015 ( набрав чинності 05 квітня 2015 року) внесені зміни до деяких законодавчих актів України пов’язаних з державною реєстрацією юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, а саме: Скасовано державну реєстрацію договорів комерційної концесії. Змінено розмір адміністративного збору за проведення реєстраційних дій.

spacer