Без рубрики

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Пленарне засідання тридцять третьої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання відбудеться 23 жовтня 2019 року, початок о 9 годині в залі засідань Путивльської районної ради.

spacer
spacer

ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛА ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБ ВОДИ, ВІДІБРАНИХ У РІЧЦІ СЕЙМ

У зв’язку із імовірним забрудненням річки Сейм та непоодинокими випадками загибелі в ній риби, фахівцями Державної екологічної інспекції у Сумській області було оперативно відібрано проби поверхневої води в чотирьох різних створах.

spacer

ШКІДЛИВО ТА ПРОТИЗАКОННО

З настанням осені на городах, полях, присадибних ділянках розпочинається прибирання бур’яну, бадилля рослин, опалого листя, стерні. На жаль чимало господарів не знаходять нічого кращого, як спалити це бадилля і бур’яни. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки як для довкілля, так і здоров’я людей.

spacer

ПОРЯДОК ВИДАЛЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ

Відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року № 105, зелені  насадження – це дерева, чагарникова, квіткова та трав’яна рослинність природного і штучного походження на визначеній території населеного пункту.

spacer

«ХАЙ СЛАВА КОЗАЦЬКА ЖИВЕ У ВІКАХ»

Під таким гаслом відбулися заходи з відзначення Дня захисника України на Путивльщині. 14 жовтня – це така дата, що поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

spacer
spacer

МИКОЛА ЛУК’ЯНЕНКО: «ВИ ЗАХИЩАЄТЕ ПРАВА І СВОБОДИ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»

Підкреслив керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня юриста, що відбулися в Путивльському районному будинку культури. У залі були присутні юридичні фахівці з різних сфер діяльності району, ветерани галузі та молоде покоління, що обрало справу служіння українському народу, навчаючись у Путивльському коледжі СНАУ на спеціальності «Право».

spacer

ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ ПУТИВЛЬЩИНИ

Більше півсотні  місцевих  підприємців зібралися біля адміністративної будівлі Путивльської районної ради  для участі в акції проти запровадження законопроектів, які зобов’язують мати реєстратори розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

spacer

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії Сафонівської сільської  ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь  заступник голови  районної  ради Андрій Вороніни,  радник голови Людмила Чемолосова, головний лікар КНП «Путивльська центральна районна лікарня»  Світлана Семененко. Провів пленарне засідання сільський голова Олександр Полозенко.

spacer