Без рубрики

spacer

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА МЕШКАНЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання відбудеться 24 грудня 2019 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської районної ради.

spacer
spacer
spacer

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Для вашої зручності, 12 грудня 2019 року з 10 години в приміщенні Путивльського спортивно–технічного клубу спілки сприяння обороні України (колишня назва ДОСААФ) буде організована робота Сумського мобільного сервісного центру МВС.

spacer

ЗА 10 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ НАДХОДЖЕННЯ СКЛАЛИ 1 МЛРД 242,8 МЛН ГРИВЕНЬ

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-жовтень  2019 року забезпечено надходження податків і зборів до зведеного бюджету на загальну суму 1 млрд 242,8 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження від платників зареєстрованих в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах склали 113,34 млн грн, в тому числі до державного бюджету за вказаний період надійшло 447,6 млн грн, в тому числі збільшення надходжень на 10,1 млн грн,  місцеві бюджети для своїх потреб отримали 795,2 млн грн, збільшення надходжень на 103,2 млн грн » — повідомив в інтерв’ю начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

spacer

НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ І МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

У Путивльському районі функціонує 40 закладів культури: районний будинок культури, районна бібліотека для дорослих та дітей, 20 сільських клубів, 16 філій центральної бібліотечної системи на селі, дитяча музична школа і Державний історико-культурний заповідник.

spacer

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Для вашої зручності, 14 листопада 2019 року з 10 години в приміщенні Путивльського спортивно–технічного клубу спілки сприяння обороні України (колишня назва ДОСААФ) буде організована робота Сумського мобільного сервісного центру МВС.

spacer

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ КНП «ПУТИВЛЬСЬКА ЦРЛ» З 2020 РОКУ РОЗГЛЯДАЛИ НА СПОСТЕРЕЖНІЙ РАДІ

Члени спостережної ради Путивльської ЦРЛ на чергове засідання зібралися за ініціативи головного лікаря  Світлани Семененко. В умовах реформування вторинної медичної допомоги найважливішим завданням залишається  збереження районної лікарні та створення в ній умов для надання якісної, своєчасної та всебічної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

spacer
spacer