Без рубрики

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.

spacer
spacer

ПЛЕНАРНА РОБОТА РАЙОННОЇ РАДИ

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів сесію районної ради. 25 депутатів з 34 взяли участь в роботі. Присутніми були і Почесні громадяни Путивльського району: Борис Олексійович Кірбаба, Олександр Васильович Радін, Леонід Павлович Шестаков і Володимир Павлович Блінов.

spacer

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

У ході підготовки до пленарного засідання тридцять дев’ятої сесії Путивльської районної ради сьомого скликання на чолі голови постійної комісії Олексія ФЕСЕНКА відбулося  засідання постійної комісії Путивльської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю.

spacer
spacer

ПОНАД 290 ТИС. ПАЦІЄНТІВ ОТРИМАЛИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ЗА ПРІОРИТЕТНИМИ ПОСЛУГАМИ БЕЗОПЛАТНО ЗА ПІВ РОКУ ДІЇ ПМГ

Програма медичних гарантій діє рівно пів року. Понад 290 тисяч пацієнтів отримали медичну допомогу за пріоритетними послугами Програми медгарантій безоплатно. За лікування гострого мозкового інсульту та інфаркту міокарда, допомогу при пологах та в складних неонатальних випадках, а також інструментальні обстеження для ранньої діагностики онкологічних захворювань Національна служба здоров’я виплатила медзакладам 2,7 млрд грн.

spacer
spacer

АГРАРІЇ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ДЕРЖАВНУ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ

Станом на 29 вересня 101 сільськогосподарському підприємству – учаснику програми Сумської області перераховано компенсації відсоткової ставки за залученими банківськими кредитами в сумі 23,8 млн. гривень (у розрахунку за фактично нараховані та сплачені відсотки в поточному році), у тому числі у вересні 2020 року – 12,4 млн. гривень.

spacer
spacer

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО наполегливо звертається до жителів Сумщини з проханням дотримуватися карантинних заходів, щоб не допустити ще більшого поширення коронавірусу.

spacer